1261 - 1277 av 1 277
1...626364 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 november

Klubbad för

Armband S925 1,5g 18cm med stenar

50 kr

Utrop: 50 kr

Smycken Övrigt

Fotlänk ärtlänk S925 3,6g 26cm med 3st berlocker

Utrop: 100 kr

Armband S925 2,7g 17cm med 5st berlocker

100 kr

Utrop: 75 kr

Hängen 6st S925 16,2g med stenar

375 kr

Utrop: 375 kr

Smycken Kedja

Kedja Venezia 18K 2,2g 40cm

Utrop: 1 000 kr

Hänge 18K 0,4g Droppe 1,5cm

425 kr

Utrop: 275 kr

Smycken Kedja

Kedja Ormlänk 18K 5,4g 45cm

2 100 kr

Utrop: 2 600 kr

Hänge 18K 0,5g Hjärta 1,5cm

300 kr

Utrop: 350 kr

Collier 23K brv 9,38g 50cm Ganesha i plastdetalj

Utrop: 5 000 kr

Smycken Kedja

Kedja Pansar 18K 2,7g 46cm

Utrop: 1 400 kr

Hänge 18K 1,9g 2cm inkl. ögla Blomma med sten

Utrop: 1 000 kr

Kedja 14K 4g 45,5cm bredd: 3mm

Utrop: 1 400 kr

Laptop Asus X550J-DM266T snr. FBN0CV14241245C med laddare, Core i7 processor 3,6GHz Ram: 8GB, slitage och repor, återställd

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Elektronik Musik

MIxerbord Vonyx STM-2290 mp3 dj mixer, snr. POB12750, 8 kanaler, i kartong med kabel

500 kr

Utrop: 600 kr

Mobiltelefon Iphone 11 modell: MWLU2QN/A 64gb snr. DX3D5B78N736 imei: 356817111776933 med laddare och kartong, återställd

3 500 kr

Utrop: 3 900 kr

Apple Watch Series 5, modell A2093, 44mm rymdgrå, i box med laddare

2 100 kr

Utrop: 2 300 kr

Kristallkrona höjd: ca 40cm med glasprismor, ej funktionstestad . Ej med på visning.

750 kr

Utrop: 300 kr