1 - 20 av 242
123...13 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 13 januari 2022

Klubbad för

RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Christopher, monogram macassar, 41x48x13 cm.

15 200 kr

Utrop: 12 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55 Bandouliere, Damier cobalt, 55x31x26 cm, axelrem. adresstagg,

12 000 kr

Utrop: 8 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITToN, messenger, Damier Graphite, 27x27cm, visst slitage.

3 800 kr

Utrop: 4 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Christopher Wearable Wallet, monogram macassar, 15x17x8cm,

6 600 kr

Utrop: 3 500 kr

PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Serviette Epi, svart läder, 40x30x10cm, slitage på hörn.

4 000 kr

Utrop: 4 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50 bandouliere, 50x29x23cm, axelrem, adresstagg,

7 100 kr

Utrop: 6 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Bastille, Damier Ebene, coated canvas, guldfärgade beslag, 30x40x5 cm, dustbag, mycket fint skick.

7 000 kr

Utrop: 8 000 kr

VÄSKA, MULBERRY, svart scotchgrain, brunt läder, 32x28x17cm, slitage på hörn, fläckar på foder.

1 500 kr

Utrop: 900 kr

RESVÄSKA MULBERRY, vintage, svart scotch grain, brunt läder, teleskophandtag, två hjul, 55x34x24cm, lås samt nycklar.

3 000 kr

Utrop: 3 000 kr

PORTFÖLJ, MULBERRY, vintage, mörkgrön/ svart scotchgrain, mörkbrun läder, 40x30x12cm, avtagbar axelrem, visst slitage

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Kläder Skor

SKOR, JOHNA SPENCER, Boots, brunt skinn, resårskaft, stl 8, skoblock.

700 kr

Utrop: 800 kr

Kläder Skor

SKOR, TOD´S, Dandy Derby, brunt skinn, stl 9, kartong.

Utrop: 1 200 kr

Kläder Skor

SKOR, L´LANCIO, svart skinn, stl 43½, skopåse.

300 kr

Utrop: 350 kr

Kläder Skor

SKOR, CHURCHS, Thurlby, svart skinn, stl 10, skopåse, kartong.

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CARTIER, Trinity, double, 002073, kulspets, etui.

1 400 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, Meisterstück, ref EC201670, svart resin, kulspets, etui.

2 000 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, ST DUPONT, double, ref DS4463, 4,5x3,5 cm.

1 500 kr

Utrop: 500 kr

DOSA, sterlingsilver, emalj, naken kvinna, storlek 37 x 27 mm, vikt 19,2 g.

2 200 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Scarves

HALSDULK, BURBERRYS, 100% cashmere, 140x30cm, grårutig, liten lagning.

1 500 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRYS, 100% lammull, 140x30 cm, mörkblå rutig, färgskiftning.

550 kr

Utrop: 600 kr