101 - 120 av 1 618
1...567...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 januari 2022

Klubbad för

Örhängen ett par 18K 0,5g med diamanter gammalslipade 2xca0,005ct

300 kr

Utrop: 375 kr

Parti Guld 18K 1,1g udda repigt

Utrop: 500 kr

Örhänge, ett udda 14K 0,7g

200 kr

Utrop: 250 kr

Guldtacka 24K 1g, Swiss bank corporation 15x9mm

550 kr

Utrop: 600 kr

Brosch S830 9,1g längd 60mm bredd 45mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Brosch S925 0,9g längd 24mm bredd 11mm med stenar och plastpärla

75 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 förgyllda 1,7g med röda stenar

50 kr

Utrop: 75 kr

Kedja Venezia 18K 2,6g 42,5cm skadad länk

Ring 18K tvåfärgad 2,2g Ø15 med blå sten och diamanter 2xca0,005ct

Kedja Kejsarlänk 18K tvåfärgad 48,5g 41cm bredd:4mm

Örhängen 18K tvåfärgade 1,1g 6x9mm, saknar stoppers

Örhängen 18K 1,4g Ø14mm, bucklor finns, creoler

Armband X-länk med stav 18K 16,4g 18,5cm bredd:10mm

Kedja X-länk med stav 18K 14,1g 46cm bredd:5-7mm, doserad

Kedja Bismarck 18K 8g 46,5cm bredd:3-5mm doserad

Kedja Ankarlänk 18K 1,6g 40cm bredd:1mm

Kedja Singapore 18K 2,7g 41cm bredd:2mm

Ring 18K 3,8g Ø17¾ något skev

Ring 18K 2,4g Ø17¼ med vita stenar, hjärta

Ring 18K 2,8g Ø17¾ med diamanter 7xca0,02ct