61 - 80 av 255
1...345...13 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 20 januari 2022

Klubbad för

VÄSKA, MULBERRY, Blue Litchi, skinn, guldfärgade beslag, 26x20x10 cm, dustbag.

3 600 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, HERMÈS, Birkin 30, Veau Togo, Noir, svart skinn, guldpläterade beslag, 30x22x16 cm, G in square, år 2003, hänglås samt nyckel nr 110, dustbag, kartong (skadad), visst bruksslitage på väskans hörn, lite repiga beslag.

70 000 kr

Utrop: 75 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CHANEL, marint quiltat kaviarläder, 15x11 cm, hologrammärkt 25512857, cert, mynt, kort, sedel, ask.

Utrop: 2 500 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CHANEL, zip-wallet, rosa quiltat skinn, guldfärgade beslag, 15x8 cm, hologrammärkt 22825410, cert, mynt, kort sedel, dustbag, slitage.

Utrop: 1 400 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, HUGO BOSS, svart skinn, stl 38, klack 11 cm.

350 kr

Utrop: 300 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy 30, Damier Azur, 30x21x17 cm, hänglås samt nyckel, dustbag, bruksslitage.

Utrop: 3 500 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELHÅLLARE, LAUREN RALPH LAUREN, gråbeige lackskinn, guldfärgade beslag, 10x7 cm.

325 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELHÅLLARE, LAUREN RALPH LAUREN, svart lackskinn, guldfärgade beslag, 10x7 cm.

250 kr

Utrop: 250 kr

VÄSKA, MICHAEL KORS, puderrosa läder, guldfärgade beslag, 30x25x15 cm, axelrem, dustbag ej original.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

ARMRING, LOUIS VUITTON, Idylle Blossom Twist, 18K vitguld, briljant 0,06 ct, 7,8 g, etui.

9 700 kr

Utrop: 10 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma BB, Ltd, vitt skinn med svart print, 26x14x10 cm, dustbag.

Utrop: 4 500 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELRING, LOUIS VUITTON, Fleur, rosa plast, guldfärgad metall, dustbag, originalask.

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, PRADA, rosa saffianoläder, guldfärgade beslag, 19x10 cm, mynt, kort, sedel.

1 500 kr

Utrop: 1 600 kr

Kläder Skor

SKOR, CHANEL, Classic Pump, beige skinn, svart tå, stl 7½, klack 9 cm, bruksslitage.

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Kläder Skor

SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, svart lackskinn, stl 38½, klack 10 cm.

Utrop: 1 200 kr

Kläder Skor

SKOR, LOUIS VUITTON, svart lackskinn, stl 38, klack 12 cm, platå 2 cm.

Utrop: 1 200 kr

Kläder Skor

SKOR, LOUIS VUITTON, guldfärgat skinn, stl 37, klack 11 cm, lite skador.

600 kr

Utrop: 300 kr

Kläder Skor

SKOR, CHANEL, sneaker, off white tyg, svart tyg, stl 38, snörning.

Utrop: 300 kr

SOLGLASÖGON, CHANEL, 01450, 94305, svarta bågar (extra spända), svarta glas, etui.

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Paraplyer

PARAPLY, BURBERRY, blå nylon, rutig volang, teleskophandtag, fodral.

1 100 kr

Utrop: 700 kr