Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 98

Varunr: 1 823 575

Accessoarer

Väskor

HERMÈS, VÄSKA, Kelly 35, Chocholate Taurillion Leather, palladium-pläterade beslag, 35x25x14 cm, J in square, år 2006, hänglås samt nycklar, nr 110, axelrem, rengskydd, skyddsfilt, dustbag till lås, lätt slitage på hörn samt repor på beslag. Good Condition.

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.