61 - 80 av 834
1...345...42 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 februari 2022

Klubbad för

Ring tvåfärgad 18K 2,8g Ø17½, med åttkantslipade diamanter 33xca0,005ct, skev

Ring tvåfärgad 18K 1,7g Ø17, med rosa och vita stenar, defekt

Ring 18K 22,7g Ø21, med diamanter 2xca0,01ct varav en skadad, 1xca0,01ct prinsesslipad, 1xca0,01ct gul, 1xca0,01ct grön, med stenar varav två skadade och två saknas, mönstrad, repig

Utrop: 10 200 kr

Ring vitguld 18K 4,7g Ø18, med åttkantslipade diamanter 169x0,005ct

2 800 kr

Utrop: 3 400 kr

Myntliknande föremål S925 26,3g Ø36mm

Klockor Casio

Casio, G-Shock, herrur, plast/stål, 46mm, quartz/digital, boettnr: 5444, boettnr: 003A342G, refnr: GAW-100B, integrerad gummilänk, sliten

200 kr

Utrop: 250 kr

Armband S925 28,9g, längd: 20,5cm, bredd: 8mm, med odlade pärlor och vita stenar, design: KumKum

400 kr

Utrop: 450 kr

Ring S925 14,7g Ø17½, med vit sten, något naggad på skena

375 kr

Utrop: 450 kr

Ring S925 10,7g Ø17, med vita stenar, lös mittsten, skev

Utrop: 50 kr

Ring S925 10g Ø18, ställbar, naggad, lös grön sten

175 kr

Utrop: 50 kr

Skål S925 169,1g, Ø147mm, höjd: 62mm, CGH, Gustaf Jansson, år: 1956

Utrop: 1 400 kr

Vas, grönt glas, jugendstil, höjd: ca 13cm, bredd: 6,5cm, reliefdekor av gracer/kvinnor

1 900 kr

Utrop: 200 kr

Figurin, Lisa Larson (1931-), delvis glaserat stengods, Varan, serie: Jura, Gustavsberg, bredd: 18cm, höjd: 8cm, stämplad Gustavsberg, med klisterlappar

1 800 kr

Utrop: 1 000 kr

Figurin, Lisa Larson (1931-), stengods, Björn, serie: Skansen, Gustavsberg, bredd: 15cm, höjd: 10,5cm, stämplad

200 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, Lisa Larson (1931-), stengods, Pojke i pyjamas, Gustavsberg, höjd: 15,5cm, bredd: 8cm, signerad Lisa L K-studion Gustavsberg -94, litet nagg på fot

500 kr

Utrop: 600 kr

Figurin, Lisa Larson (1931-), stengods, Sven, serie: All världens barn, Gustavsberg, höjd: 12,5cm, bredd: 8,5cm, signerad Lisa L Gustavsberg

275 kr

Utrop: 300 kr

Väska, Miu Miu, modell: Pattina Lady Matelassé, refnr:5BD084, vadderat svart nappaläder, färg: Nero, 12,5x20x7cm, med axelband och metalldetaljer samt imitationsstenar, med certifikat och originalprislapp

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Kläder Skor

Skor/tofflor, Versace Medusa, svart gummi, medusahuvud i guldfärg, modellnummer: DST135C, strl 39, bruksslitage

600 kr

Utrop: 600 kr

Pedalhink, Vipp, rostfritt stål, silikon, design: Holger Nielsen, 8L, höjd: 35cm, Ø29,5cm. Visas och hämtas på Sefina Birger Jarlsgatan 12, betalas på Kaplans.

1 500 kr

Utrop: 750 kr

Pedalhink, Vipp, rostfritt stål, silikon, design: Holger Nielsen, 4L, höjd: 30cm, Ø24,5cm. Visas och hämtas på Sefina Birger Jarlsgatan 12, betalas på Kaplans.

1 500 kr

Utrop: 500 kr