781 - 800 av 834
1...39404142 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 februari 2022

Klubbad för

Spelkonsol Sony PS4 modell:CUH-2216A med en handkontroll , strömsladd och HDMI kabel

1 200 kr

Utrop: 700 kr

Mixerbord Phonic AM6GE 6 kanaler med laddare och manualer . Fint skick i originalkartong

450 kr

Utrop: 500 kr

Spelskärm AOC välvd bildstorlek 31.5 tum modell:C32G1 med kablage . Skyddsplast kvar på skärmen . Ej med på visning.

1 700 kr

Utrop: 550 kr

Objektiv Sigma DG 70-300mm 1:4-5.6 till Sony kamera

50 kr

Utrop: 250 kr

DVD spelare Sony modell: DVP-SR170 bredd: 27cm med fjärrkontroll

50 kr

Utrop: 200 kr

Champagnekyl Maggia oval B: 35,5 x L: 37,5 x H: 22 cm färg rostfritt stål / mässing material: Nickel finish fläckig

700 kr

Utrop: 500 kr

Vas / bägare Silver 93,8g höjd:14cm stämplad A.Andersson, kattfot och årsstämpel D8 = år 1930 lite bucklig på kanten

Utrop: 600 kr

Kedja Pansar S925 93,9g defekt

Utrop: 700 kr

Mynt S999 One dollar united states of America 1997 31,3g

250 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen ett par 21K brv 7,9g längd: 25mm, Ø12mm med stenar

3 400 kr

Utrop: 4 000 kr

Kedja 21K brv 15,2g 41cm med integrerat hänge längd 6,5cm med stenar varav en sten saknas

Utrop: 8 300 kr

Kedja Bismarck 18K 11,7g 50cm doserad 4-6mm

Utrop: 6 000 kr

Ring 18K brv 1,9g Ø18 med stenar defekt

Utrop: 750 kr

Ring 18K brv 5,5g Ø18 med diamant 1xca0,27ct

Utrop: 5 200 kr

Ring 21K brv 5,9g skev med stenar varav en saknas

Utrop: 3 100 kr

Parti guld 9K 5,9g graverat

Utrop: 1 300 kr

Ring 18K 1,3g skev skadad

Utrop: 600 kr

Kedja Pansar S925 25,6g 48cm bredd: 6mm

Utrop: 400 kr

Kedja kejsarlänk S925 33,5g 52cm bredd: 3mm

475 kr

Utrop: 550 kr

Hänge Kejsarlänk/krucifix S925 9,4g längd: 50mm, bredd: 25mm

300 kr

Utrop: 325 kr