61 - 80 av 285
1...345...15 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 10 mars 2022

Klubbad för

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Sarah Wallet, Epi, cremefärgat skinn, 19x10 cm, kontokort, mynt, sedel, bruksslitage, bläckfläckar.

500 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, ormskinn, rött läder, 19x10cm, mynt, kort, sedel, slitage på hörn.

450 kr

Utrop: 500 kr

CLUTCH, ALEXANDER WANG, grått läder, detaljer i vitmetall, 14x10x2,5cm.

Utrop: 150 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LONGCHAMP, svart lack, 19x10cm, kort, mynt, sedel, märke på baksidan.

Utrop: 200 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, orange water snake, 19x10cm, 8st kontokortsfack mynt, sedel.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

ARMBAND, MARC BY MARC JACOBS, svart läder, guldfärgat spänne, längd 18cm.

Utrop: 300 kr

Accessoarer Agendor

AGENDA, MULBERRY, Leo, räfflat läder, 15x10 cm.

Utrop: 350 kr

VÄSKA, PROENZA SCHOULER, PS, svart skinn, 7x22x16 cm, dustbag.

Utrop: 3 000 kr

VÄSKA, MIU MIU, beige skinn, guldfärgade beslag, 37x25x16cm, avtagbar axelrem, slitage på hörn.

Utrop: 2 000 kr

VÄSKA, TORY BURCH, svart skinn, guldfärgade beslag, 34x26x12cm, axelrem saknas,

800 kr

Utrop: 900 kr

COLLIER, SOPHIE BY SOPHIE, Childhood, olika stenar, förgyllt silver, 44 cm, smyckespåse.

950 kr

Utrop: 700 kr

SMYCKESET, SOPHIE BY SOPHIE, halsband förgyllt silver, stjärna, 44 cm, örhänge, förgyllt silver, stjärna, krok, smyckespåse.

600 kr

Utrop: 600 kr

ARMBAND, SOPHIE BY SOPHIE, förgyllt silver, hästsko,18 cm.

Utrop: 400 kr

ARMBAND, SOPHIE BY SOPHIE, förgyllt silver, stjärna, 18 cm.

Utrop: 400 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, MULBERRY, 100% polyester, 160x8 cm, svart, blommor, röd, randig, rutig,

Utrop: 700 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, MULBERRY, 85% modal, 15% siden, 140x140 cm, blommor, blå, grön, svart.

650 kr

Utrop: 500 kr

VÄSKA, MULBERRY, Bayswater, oak brunt läder, 36x30x15 cm, bruksslitage.

4 100 kr

Utrop: 3 500 kr

ÖRHÄNGEN, YVONE CHRISTA, silverfärgad metall, vita stenar, krok.

250 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRY, 100% cashmere, 130x30 cm, rödrutig.

VÄSKA, GUCCI, Hobo, Guccissima, mossgrön, läder, guldfärgade beslag, 46x36x6 cm, dustbag.

4 600 kr

Utrop: 5 000 kr