1 - 20 av 296
123...15 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 juni 2022

Klubbad för

VÄSKA, CÉLINE, Phantom, beige läder, 30x30x8 cm, dustbag, Excellent condition.

8 700 kr

Utrop: 9 000 kr

VÄSKOR, CHANEL, Coco Pleats Flap, grått quiltat kalvskinn, borstade silverbeslag, 13x16,5x7 cm, hologrammärkt 14842568, dustbag, certifikat.

Utrop: 15 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Cambon Tote, vitt quiltat läder, 39x25x14 cm, hologrammärkt 9260711, detaljer i svart läder, dustbag.

Utrop: 12 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Chained Square Flap Stained, naturvit/grå kalvskinn, 25x21x9 cm, hologrammärkt 14088537.

Utrop: 20 000 kr

DIOR, VÄSKA, Lady Dior, Ltd Floral Print, kalvskinn med mönstrat print, vita gummidetaljer, neongrönt foder, 24x20x10 cm, bruksslitage på kanter och kortsida. Good condition.

Utrop: 17 000 kr

VÄSKA, CÉLINE, Medium Trapeze Bag, svart/vitt läder, sidor och insida i svart mocka, guldfärgade beslag, 30x22x14 cm, axelrem, dustabag.

5 800 kr

Utrop: 6 200 kr

VÄSKA, GUCCI, Web Large Shoulder Tote, benvit supreme coated canvas, vitt läder, guldfärgade beslag, 44x37x16 cm, baksidan har missfärgning i canvas.

Utrop: 3 500 kr

VÄSKA, VERSACE, Vintage Flap Crossbody, turkost läder, guldfärgade beslag, 23x16,5x5,5 cm, dustbag, bruksslitage.

Utrop: 2 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Saleya, ivory, Damier Azur, canvas, 37x24x14 cm.

Utrop: 4 700 kr

LOUIS VUITTON, ARMRING, Leo Wood Bangle, brunt trä med rosa leopardmönster, 6,5 cm i diameter, litet nagg i mönster. Very good condition.

Utrop: 1 700 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Marie Lou Compact Wallet, monogram canvas, brun/indian rose Epi läder, 13,5x9x3 cm.

Utrop: 3 200 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Sarah 10. Epi, grenade purple läder, 19x10x2 cm, mynt, sedel, kontokort.

Utrop: 2 600 kr

HERMÈS, ARMRING, Caleche Bangle MM, röd, emalj, guldfärgad ring, 6,5 cm i diameter. Excellent condition.

2 700 kr

Utrop: 2 900 kr

HERMÈS, ARMRING, Ribbon Bangle MM, multifärgad emalj, guldfärgad ring 6 cm i diameter. Very good condition.

Utrop: 2 900 kr

HERMÈS, ARMRING, Horsebite Bangle PM, blå emalj, guldfärgad ring, 6,5 cm i diameter. Good condition.

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, HERMÈS, H Constance Belt, vändbart läder, blått/svart, silverfärgat spänne, längd 85 cm, bredd 2,4 cm, O in Square år 2011, dustbag till spänne, ask.

Utrop: 3 800 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe PM, Epi, blått läder, 24x26x18 cm.

3 400 kr

Utrop: 3 400 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe, blått Epi läder, 27x34x16 cm, slitage på hörn.

Utrop: 3 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noe PM, Epi, gult läder, 24x26x18 cm, bruksslitage.

3 600 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall, beige läder, 48x28x20 cm, bruksslitage.

4 100 kr

Utrop: 4 500 kr