Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 2 058

Varunr: 1 844 285

Konst

Skulpturer

Carl-Bertil Widell (1935-2016), fågel, skulptur i brons, signerad och daterad, höjd 15,5cm, med bok om Widell "Det gäller att hitta receptet"

1 000 kr

Klubbad till budgivare: 148152

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.