1 - 20 av 184
123...10 Gå till

Realtidsauktion | Aficionado – Torsdag 11 augusti

Aktuell budnivå

VÄSKA, LOUIS VUITTON, District PM, monogram macassar, axelrem i svart tyg, 24x22x5 cm.

7 300 kr

Utrop: 8 000 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Voyage MM, svart/grå monogram eclipse, 26x20x3 cm, plats för kort.

4 700 kr

Utrop: 5 200 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sabana, Damier ebene canvas, brun, handtag i läder, guldfärgade beslag, 36x29x9 cm, lås, nycklar och axelrem saknas.

Inga bud

Utrop: 8 300 kr

Lägg bud

VÄSKA, GUCCI, Vintage Web Accessory Collection Tall Shopper, beige/brun supreme coated canvas, 33x38x8 cm.

3 400 kr

Utrop: 3 700 kr

Lägg bud

VÄSKA, GUCCI, Web Waist Pouch, beige/marinblå monogram canvas, silverfärgade detaljer, 19x15x2 cm, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 3 400 kr

Lägg bud

VÄSKA, PRADA, portfölj, svart nylon canvas, silverfärgade beslag, 38x28x8 cm, handtag i svart läder, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 2 100 kr

Lägg bud

VÄSKA, BALENCIAGA, Besace Messenger, svart kalvskinn, silverfärgade beslag, 32x33x14 cm.

2 800 kr

Utrop: 3 100 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Thomas, Damier graphite, silverfägade beslag, 25x22,5x1 cm.

Inga bud

Utrop: 7 300 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Document GM, monogram canvas, 38x28x5 cm.

4 400 kr

Utrop: 4 900 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall Bandouliere 55, monogram canvas, 55x28x25 cm, axelrem, adress tag, bruksslitage.

8 200 kr

Utrop: 9 000 kr

Lägg bud

Mynt Svenska mynt

PLÅTMYNT, koppar, 4 Daler SM, 1729, Fredrik, kvalité ca 1, vikt 2909,8 g, ca 26×23,5 cm, djup ca 4,5 mm.

8 600 kr

Utrop: 9 900 kr

Lägg bud

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, snigelmotiv, röd, 100% silke, 73x9 cm.

600 kr

Utrop: 650 kr

Lägg bud

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, blommotiv, orange, 100% silke, 73x9 cm.

600 kr

Utrop: 650 kr

Lägg bud

VÄSKA, CELINE, Large Doctors Bag, brunt läder, guldfärgade beslag, rött foder, 48x23x20 cm, axelrem, adress tag, nycklar, bruksslitage, repor i läder.

2 300 kr

Utrop: 2 500 kr

Lägg bud

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, länkmönster, blå/röd/gul, 100% silke, 73x9 cm.

Inga bud

Utrop: 650 kr

Lägg bud

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, Pegasusmönster, blå, 100% silke, 73x9 cm.

600 kr

Utrop: 650 kr

Lägg bud

Mynt Svenska mynt

58 ÅRSSET, hårdplast, totalt 269 mynt, 1978-1995, kvalité ca 0, även 10 st extra präglingar.

1 200 kr

Utrop: 1 300 kr

Lägg bud

Mynt Svenska mynt

MYNT, silver, 5 Öre, 1761, Adolf Fredrik, kvalité ca 1, diameter 22 mm, vikt 3,2 g, kantex.

750 kr

Utrop: 850 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 60, monogram canvas, 60x26x31 cm, adresstag, bruksslitage.

8 700 kr

Utrop: 9 600 kr

Lägg bud

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Naviglio, Damier Ebene, guldfärgade beslag, rött foder, 28x26x14 cm.

Inga bud

Utrop: 6 800 kr

Lägg bud