141 - 160 av 171
1...789 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 juli 2022

Klubbad för

Accessoarer Scarves

SCARF, CARTIER, must de Cartier, 100% siden, 90x90 cm, blå, röd, guld.

700 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Övrigt

CD-FODRAL, MULBERRY, svart präglat läder, kongo, 16x15 cm.

Utrop: 400 kr

VÄSKA, HERMÈS, Massai Canvas, Togo, svart tyg, guldfärgade beslag, 27x33x6 cm, bruksslitage.

Utrop: 6 900 kr

VÄSKA, CHANEL, Central Station Tote, svart/beige canvas med motiv, silverfärgade beslag, 33x25x10 cm, hologrammärkt 11168123, skadade handtag.

Utrop: 7 500 kr

Kläder Skor

SKOR, LOUIS VUITTON, svart lackskinn, stl 38, klack 12 cm, platå 2 cm.

400 kr

Utrop: 300 kr

VÄSKA, DIOR, Large Gaucho Double Saddle, beige läder, silverfärgade beslag, 42x24x5,5 cm, dustbag, bruksslitage.

Utrop: 5 000 kr

VÄSKA, GUCCI, Chain Tote, svart kalvskinn, silverfärgade beslag, 27x30x14 cm.

Utrop: 2 900 kr

VÄSKA, GUCCI, Boston King Snake Heart, monogram canvas, rött läder, guldfärgade beslag, 27x17x13 cm, axelrem.

Utrop: 7 500 kr

VÄSKA, HERMÈS, Epsom Clic 16, rosa kalvskinn, palladiumpläterade beslag,16x14x2 cm, märkt A NN 009 DX. Excellent Condition.

Utrop: 20 000 kr

Kläder Skor

SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, svart lackskinn, stl 38½, klack 10 cm.

Utrop: 300 kr

Kläder Skor

SKOR, CHANEL, pump, beige, svart skinn, stl 34½, klack 4 cm.

325 kr

Utrop: 300 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy Ltd, år 2012, monogram i frotté, grå lack, vitt läder, 28x20x18 cm, visst slitage.

Utrop: 8 300 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Antigua Besace, beige, röd canvas, guldfärgade detaljer, 28x20x9 cm, bruksslitage.

Utrop: 3 000 kr

VÄSKA, CHANEL, vintage, marint kaviarläder, guldfärgade beslag, 35x25x10 cm, hologrammärkt 4691201, år 1996-1997, visst bruksslitage,

Utrop: 8 000 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG0024S, 58 16, 002, brunmelerade bågar, bruna glas, några repor.

800 kr

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, CÉLINE, CL40011U, 48 26, silverfärgade skalmar, gröna bågar, svarta glas.

800 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, DOLCE & GABBANA, Siciliy, Smart Gloss, wallet on chain, svart, blått, vitt läder, guldfärgade beslag, 18x11 cm, spegel, avtagbar kedja, dustbag.

Utrop: 3 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull MM, monogram canvas, 32x29x17 cm, sprucket läder.

Utrop: 6 200 kr

VÄSKA, BURBERRY, Classic Check, rutigt tyg, beige läder, guldfärgade beslag, 37x32x13 cm, dustbag.

Utrop: 3 400 kr

VÄSKA, PRADA, metallicfärgat skinn, guldfärgade beslag, 30x31x14 cm, slitage på hörnen.

Utrop: 2 000 kr