41 - 60 av 689
1234...35 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 augusti 2022

Klubbad för

Smycken Övrigt

Pandora berlock, S925 2,8g

Utrop: 125 kr

Smycken Övrigt

Pandora berlock, S925 4,6g, med rosa stenar

150 kr

Utrop: 200 kr

Smycken Övrigt

Pandora berlock, S925 4,5g

Utrop: 200 kr

Smycken Övrigt

Pandora berlock, S925 4,5g, med färgad emalj

Utrop: 200 kr

Smycken Övrigt

Pandora berlock, S925 2,0g, med rosa stenar

50 kr

Utrop: 75 kr

Smycken Övrigt

Pandora berlock, S925 3,9g, med rosa stenar

125 kr

Utrop: 150 kr

Smycken Övrigt

Pandora berlock, S925 3,2g, två berlocker med kedja

Utrop: 125 kr

Smycken Övrigt

Tennishalsband 18K vitguld 38,7g längd: 48,5cm bredd: 4mm, med diamanter 150xca0,08ct

82 000 kr

Utrop: 65 000 kr

Seiko Chronograph, armbandsur, stål, 42mm, quartz, boettnr: 8T67-00L0, snr: 164486, refnr: SSB385P1, safirglas, kronograf, datum, grön urtavla, läderarmband

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring Bvlgari B.Zero1, 18K vitguld 8,2g Ø19½, storlek: 61, bruksslitage, i box med ytterkartong (ej original)

Utrop: 7 200 kr

Rolex Oyster Perpetual Yacht-Master, herrur, stål, 40mm, automatisk, safirglas (nagg i kanterna), Oysterlänk stål, viklås, refnr: 16622, snr: Y422573, med certifikat mars 2003 (ej fullt ifyllt), box (skadad) och ytterkartong

Utrop: 90 000 kr

Rolex Oyster Perpetual Sky Dweller, herrur, guld 18K, 42mm, automatisk, safirglas (nagg i vänstra hörnet), Oysterlänk i guld 18K, repig, viklås, repig/naggad bakboett, refnr: 326938, snr: 9R015058, extra länkbitar, certifikat feb 2018, box, ytterkartong

330 000 kr

Utrop: 330 000 kr

Silverskrin S830 bruttovikt: 405,5g längd: 10,9cm, bredd: 80mm höjd: 45mm, tillverkad av CG Hallberg, insidan gjord av trä, lock med motiv och gravyr

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Bordsknivar, 6st, S830 345,8g 185mm, modell: Gammal Dansk, blad i rostfritt stål

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Bordsgaffel, 4st, S830 187,2g 173mm, modell: Gammal Dansk

Utrop: 1 200 kr

Bordsskedar, 5st, S830 173,9g 155mm, modell: Gammal Dansk

Utrop: 1 200 kr

Kaffeskedar, 11st, S830 207,5g 119mm, modell: Gammal Dansk

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Övrigt

Sjal, Louis Vuitton, 100% siden, rosa mönster, 89 x 89cm, i orginalask

2 800 kr

Utrop: 1 700 kr

Accessoarer Övrigt

Sjal, Gucci, 100% silke, 86 x 87cm, mönster i gul ton

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Accessoarer Övrigt

Sjal, Hermés Houitin, 100% silke, 89 x 89cm, beige botten och mönster i rött

1 900 kr

Utrop: 1 600 kr