1141 - 1160 av 1 160
1...565758 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 augusti 2022

Klubbad för

Accessoarer Övrigt

Väska Calvin Klein "Saddle bag" K60K604451 snr: 450023286 05/18 M156930012 med dustbag.

425 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Övrigt

Korthållare Marc Jacobs "Snapshot", läder, med detaljer i gulmetall.

300 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon Gucci ref: GG0034S 002 54 20 140, oanvänd putsduk och satinpåse i fodral, ej ifyllt cert

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Kläder Skor

Ett par skor Gucci "Ace embroided platform" i kartong, strl: 38½ ref: 577573, med dustbags i skokartong och extra skosnören, bruksslitage.

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Kläder Skor

Ett par skor Moncler modell: New Monaco strl: 39½ med dustbags, extra skosnören i originallåda.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Figurin/Papperspressare i mässing 1200g

1 700 kr

Utrop: 200 kr

Figurin/Papperspressare i mässing 557,7g

275 kr

Utrop: 200 kr

Figurin/Papperspressare i mässing 240g

125 kr

Utrop: 125 kr

Raduga 22 Jewels Antishock Ø32mm manuell med läderband.

375 kr

Utrop: 250 kr

Hörlurar Razer Kraken Pro (Bro) V2 Pewdiepie Edition snr: HN1844D07100122 i originalbox, med klistermärken,

500 kr

Utrop: 600 kr

Spelkonsoll Nintendo Switch modell: HAC-001, srn: XAJ40038082746 handkontroller, modul till TV, laddare, originalkartong med flera nedladdade spel.

1 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Högtalare Bang & Olufsen BEOLIT 15 srn:25572501 1511, rem fattas.

Fritid Sport

Ficklampa X9R Marauder ref: L22501780 25000 Lumen, med strömsladd till laddning och strömsladd till bil. I originalbox (hårt case) samt justerbar axelrem.

2 900 kr

Utrop: 1 500 kr

Effektpedal AC-Tone Carl Martin, ej funktionstestad, med slitage

850 kr

Utrop: 300 kr

Akustisk Gitarr Admira, Modell: Infante, nylonsträngad, slitage på kroppen, i fodral

450 kr

Utrop: 550 kr

Samlarbil Burago Ferrari 250 GTO 1962 Made in Italy 23x9cm Skala 1:8 i original låda, skadad låda.

Samlarbil Testarossa Ferrari 1984 24x9cm skala 1:8 i originallåda, skadad låda.

Shai Dahan (1979-) Grafisk blad, blandteknik på papper/delvis tryck, signerad 2017 (70X99cm) oramad, Visas och hämtas hos Sefina Borås, Allégatan 37. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning.

Utrop: 2 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Cello Simon Joseph, Dominico Montagnana, Anno 2016 i hårt fodral. Lackskador. ej med på visningen.

7 100 kr

Utrop: 8 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Cello Universal Stradivari Modell: 500 Korea, med stråke och mjukt fodral, förekommer slitage. ej med på visningen.

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr