1 - 20 av 241
123...13 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 augusti

Klubbad för

VÄSKA, MARC JACOBS, Pack Shot Mini Backpack, vitt/blått/rött saffiano läder, guldfärgade beslag, 20x21x8 cm, dustbag.

3 300 kr

Utrop: 3 600 kr

VÄSKA, YVES SAINT LAURENT, Studded Baby Duffle, rött läder, silverfärgade beslag, 22x14x9 cm, bruksslitage.

4 200 kr

Utrop: 4 600 kr

RYGGSÄCK, MCM, Funky Zebra Studs Backpack GM, svart/vit coated canvas, ruthenium beslag, 40x33x15 cm, dustbag.

Utrop: 5 700 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Bellevue PM, monogram vernis, rött lackskinn, läderhandtag, guldfärgade detaljer, 23x21,5x18 cm, svarta fläckar i lackskinn.

4 000 kr

Utrop: 3 400 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, "La Promenade de Longchamps" by Phillipe Ledoux, rosa/vit/guld, 100% silke, 90x90 cm, fläck på vit del.

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, CHANEL, Large Front Logo Single Flap, röd quiltad mocka, silverfärgade beslag, 33x22x9 cm, hologrammärkt 16000984, certifikat, fläckar på baksida av väska, bruksslitage.

Utrop: 32 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Figari PM, Epi, svart läder, guldfärgade detaljer, 22x23x9 cm.

Utrop: 5 300 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, "Ciels Byzantins" by Julia Abadie, svart/guld/vit, 100% silke, 120x120 cm.

2 600 kr

Utrop: 2 800 kr

RYGGSÄCK, LOUIS VUITTON, Montsouris MM, monogram canvas, detaljer i läder, guldfärgade beslag, 25x27x10 cm, bruksslitage.

7 800 kr

Utrop: 8 600 kr

VÄSKA, BALENCIAGA, City, rosa kalvskinn, kopparfärgade beslag, 38x24x13 cm, axelrem, spegel, dustbag, bruksslitage.

2 900 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, GUCCI, Studded Pelham Hobo, brun/beige monogram canvas, handtag i brunt läder, guldfärgade beslag, 38x29x5 cm, repor i läder.

3 700 kr

Utrop: 4 000 kr

VÄSKA, BURBERRY, Cute Duffle Tote, vinröd/beige canvas, hörndetaljer i vinröd sammet, läderhandtag, 27x15x6 cm.

Utrop: 3 600 kr

VÄSKA, HERMÈS, Bolide 35, brunt läder, guldfärgade beslag, 35x28x15 cm, Y in circle, år 1995, axelrem, låst med 2 nycklar, dustbag.

Utrop: 32 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, "Les Voitures a Transformation" by Francois de la Perriere, svart/vit/guld, 100% silke, 90x90 cm, enstaka fläckar.

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, CHANEL, Shopping Tote, svart läder, wild stitch, guldfärgade beslag, 39x28x11 cm, hologrammärkt 7900668, certifikat, bruksslitage.

11 000 kr

Utrop: 12 000 kr

VÄSKA, BURBERRY, Chic Hand Tote, rött läder, guldfärgade beslag, 25x20x11 cm.

2 700 kr

Utrop: 3 000 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, "La Promenade de Longchamps" by Pierre Ledoux, marinblå/beige/guld, 100% silke, 90x90 cm, fläckar på beige del.

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

VÄSKA, PRADA, Large Tall Tote, marinblått läder, 42x45,5x2 cm, mindre repor i läder.

Utrop: 3 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Parioli PM, Damier Ebene, coated canvas, handtag i brunt läder, oranget foder, 34x28x10 cm.

7 400 kr

Utrop: 7 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy 25, Epi, rött läder, guldfärgade detaljer, 27x19x15 cm, bruksslitage.

Utrop: 4 500 kr