Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 6

Varunr: 1 877 032

Smycken

Örhängen

ÖRHÄNGEN, 18K vitguld, 2 ovalt gammalslipade diamanter ca 3,90 ctv, ca TCa-Ca(K-M), skador och nagg vid rondisten i övrigt små orenheter, 2 gammalslipade diamanter ca 0,70 ctv, ca TCr-Cr/P, en diamant är skadad, höjd 26 mm, vikt 4,6 g, krokar med stopp.

90 000 kr

Klubbad till budgivare: 194509

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.