Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 10

Varunr: 1 877 036

Smycken

Brosch

BROSCH, rosett, 18K guld, 125 briljant- och 7 trapetsslipade diamanter ca 10,00 ctv, ca TW-TCa/VVS-VS, ca höjd 52 mm, vikt 8,4 g, enstaka diamanter har skador och nagg.

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.