Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 11

Varunr: 1 877 037

Smycken

Ring

RING, 14K guld/silver, smaragd, rosenslipade diamanter, tidigt 1800-tal, stl 17,75 mm, vikt 2 g, smaragden har nagg och slitage, etui.

14 400 kr

Klubbad till budgivare: 160942

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.