Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
18 000 kr 2022-11-26 13:34:53 6751

Auktionsnr: 43

Varunr: 1 877 077

Smycken

Armband

ARMBAND, 18K guld/platina, gammalslipad diamant ca 0,85 ct, ca TCr(I)/SI1, 8 gammalslipade diamanter ca 1,85 ctv, ca W-TCa/SI-P, Stockholm 1921, längd 18,5 cm, vikt 9,9 g, säkerhetskedja, mittstenen har inverterad natural på rondisten samt nagg på kronan och vid rondisten, flera sidostenar har skador, nagg och inneslutningar som når ytan.

18 000 kr

Klubbad till budgivare: 6751

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.