Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
13 000 kr 2022-11-26 15:25:41 225522

Auktionsnr: 192

Varunr: 1 887 321

Smycken

Brosch

BROSCH, 18K vitguld/platina, carréslipade smaragder, antik- och gammalslipade diamanter ca 1,50 ctv, Stockholm, längd 68 mm, vikt 6,0 g, nål i 18K guld, enstaka stenar har små skador och nagg, etui.

13 000 kr

Klubbad till budgivare: 225522

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.