601 - 607 av 607
1...293031 Gå till

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 15 december 2022

Klubbad för

RING, 14K vitguld, briljantslipad diamant ca 0,50 ct, ca TW(F)/P2, briljantslipade diamanter ca 0,50 ctv, ca TW/P, stl 16,5 mm, vikt 3,1 g, mittstenen har litet nagg på kuletten.

6 100 kr

Utrop: 6 800 kr

COLLIER, 14K vitguld, 3 briljantslipade diamanter ca 0,50 ctv, ca TW-Cr/P, höjd 23 mm, längd 41 cm, vikt 2,5 g, bucklor på länken.

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Smycken Enstaka örhänge

UDDA ENSTENSÖRHÄNGE, 14K vitguld, briljantslipad diamant ca 0,35 ct, ca TW(F)/P2, vikt 0,3 g, stift, diamanten har litet nagg på kuletten och rondisten.

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr

ENSTENSÖRHÄNGEN, 14K guld, briljantslipade diamanter ca 0,30 ctv, ca TW/P, vikt 0,5 g, stift, ena diamanten har nagg på kuletten.

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

ENSTENSÖRHÄNGEN, 18K guld, briljantslipade diamanter ca 0,10 ctv, ca TCa/SI-P, vikt 0,5 g, stift.

650 kr

Utrop: 450 kr

ENSTENSÖRHÄNGEN, guld, briljantslipade diamanter ca 0,08 ctv, ca TCr-Cr/SI-P, vikt 0,5 g, stift, ena diamanten har liten skada på kronan.

Utrop: 450 kr

PÄRLCOLLIER, odlade saltvattenspärlor ca 4,8-5,7 mm, lås i silver, längd 41,5 cm, vikt 15,1 g.

Utrop: 450 kr