1 - 20 av 186
123...10 Gå till
Just nu klubbas Lilla Smycken online. Gå in här

Avslutad | Aficionado – Torsdag 12 januari 2023

Klubbad för

Accessoarer Pennor

PENNA, MONTBLANC, Meisterstuck 4810, Edition Agatha Christie, resovar, stift 18K guld, svart resin, silver, rubin, nr 05230/3000.

7 500 kr

Utrop: 4 000 kr

Accessoarer Pennor

PENNOR, MONTBLANC, 2 st Meisterstuck, Edition Agatha Christie, stift, kulspets, svart resin, rubiner, silver, nr 5230/7000. nr 05230/2500, fodral.

7 500 kr

Utrop: 5 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Discovery Pochette, svart kalvskinn, silverfärgade beslag, 36x25x1 cm, bruksslitage.

Utrop: 7 900 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Naviglio, Damier Ebene, brun canvas, guldfärgade beslag, 28x26x14 cm.

Utrop: 7 700 kr

VÄSKA, BURBERRY, portfölj, beige, Nova check canvas, brunt läder, silverfärgade beslag, 46x25x4 cm.

Utrop: 4 000 kr

VÄSKA, GUCCI, Guccissima, portfölj, brunt kalvskinn, silverfärgade beslag, 38x29x4 cm.

Utrop: 6 000 kr

TJÄNSTEBRICKA, förgylld mässing, Riksdagens Waktmästare, bredd 65 mm, vikt 84,4 g.

2 600 kr

Utrop: 700 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Voyage, Epi, portfölj, svart kalvskinn, silverfärgade beslag, handtag svart läder, 41x31x6,5 cm.

5 500 kr

Utrop: 5 800 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Danube, brun, Monogram canvas, guldfärgade beslag, 15x20x4 cm.

Utrop: 7 400 kr

VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Executive Tote, svart kalvskinn, svart läderhandtag, 38x29x9 cm.

Utrop: 8 800 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Robusto 1, adroise grå taiga läder, silverfärgade beslag, 37x27x4 cm, 2 nycklar.

4 200 kr

Utrop: 4 600 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pallas, Graphite kalvskinn, svart läderhandtag, silverfärgade beslag, 27x14x2,5 cm.

Utrop: 12 000 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, CARTIER, 1A34561, gulddoublé, dekor, 7x2,5x1,5 cm, certifikat, etui.

1 900 kr

Utrop: 1 300 kr

VÄSKA, PRADA, svart nylon, silverfärgade beslag, 33x30x11 cm, avtagbar axelrem, slitage.

1 300 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, CHURCH´S, Welwyn, svart skinn, stl 45, G (wide fit), skopåse, kartong.

4 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, WATERMAN, 2 st, reservoar, stift 18K guld, grön resin, kulspets, etui.

2 600 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, YVES SAINT LAURENT, Sid Messenger, svart kalvskinn, silverfärgade beslag, justerbar svart läderrem, 31x22x11 cm.

Utrop: 8 800 kr

PORTFÖLJ, BURBERRY, of London, vintage, rött skinn, guldfärgade beslag, 42x30x6 cm, bruksslitage.

800 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, DUNHILL, svart skinn, guldfärgade beslag, 23x17x6 cm.

550 kr

Utrop: 600 kr

Kläder Skor

SKOR, MAURO VOLPONI, mörkbrun mocka, stl 7½ ca 41, fläckar på mockan.

Utrop: 1 200 kr