61 - 80 av 1 354
1...345...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2023

Klubbad för

Armband 18K 9,5g, längd: 21,5cm, bredd: 3mm, kistlås

Utrop: 7 100 kr

Ring 18K 5,7g Ø18, repig, graverad

Utrop: 2 900 kr

Ring 18K 5,8g Ø18, repig, graverad

Utrop: 2 900 kr

Ring 18K 4,3g Ø20¼, graverad

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 3,6g Ø17¼, graverad

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K 1,2g Ø15, skev, repig

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 0,2g, höjd: 12mm, bredd: 6mm, ihålig, repig, bucklig

Utrop: 100 kr

Örhängen 18K 0,6g Ø14mm, creoler, skeva

Utrop: 300 kr

Parti Guld 18K 13,6g, udda, trasigt, med odlad pärla

Utrop: 6 600 kr

Armband Bismarck 18K 20,9g, längd: 18,5cm, bredd: 5mm, med berlocker varav en med pärla, bucklor

8 600 kr

Utrop: 10 400 kr

Ring 18K 1,7g Ø16½, skev

Utrop: 850 kr

Brosch 18K 5,3g, höjd: 29mm, bredd: 41mm, med odlad pärla Ø5,5mm, nål i oädel metall, bucklig

Utrop: 2 600 kr

Hänge 18K 0,4g, höjd: 12mm, bredd: 9mm, ihåligt, repigt

Utrop: 225 kr

Örhängen 18K 1,4g, Ø15mm, något skeva, saknar stoppers

Utrop: 750 kr

Örhängen 18K 1,9g Ø8mm, med blå stenar, skeva

Utrop: 1 000 kr

Kedja Venezia 18K 1,4g, längd: 38cm, bredd: 1mm

Utrop: 1 100 kr

Kedja Venezia 14K 3,1g, längd: 52cm, bredd: 1mm, trasig av på mitten

Utrop: 1 200 kr

Hänge 14K 0,9g, höjd: 15mm, bredd: 11mm, ihålig, saknar ögla, bucklig

Utrop: 375 kr

Parti Silver S925 5,5g, förgyllt, med röda stenar, buckligt, defekt

75 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 3,6g Ø18, förgylld, med röda stenar

150 kr

Utrop: 125 kr