1481 - 1498 av 1 498
1...737475 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 februari 2023

Klubbad för

Kedja Pansar 18K 2,5g 41cm bredd: 1,5mm

ÖRhängen ett par 18K 1,0g Ø6mm

Hänge 18K 0,5g höjd: 12mm bredd: 6mm med diamant 1xca0,01ct

Bägare på fot, 6st marmor höjd:ca9,5cm i etui

Utrop: 750 kr

Väska DKNY 2503 ca 22x14x4cm

500 kr

Utrop: 375 kr

Väska Michael Kors Cindy pale gold ca 21,5x17x9cm

425 kr

Utrop: 300 kr

Skål Orrefors signerad 4315-121 höjd:ca 14cm Ø17,5cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Karaff Orrefors liten nagg på kork, höjd:ca 29cm Øca9cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Klockor Versace

Klocka Versus Versace Tortona, 38mm quartz box osignerat certifikat och manual, Nyskick

900 kr

Utrop: 900 kr

Klocka Certina DS-2 Precidrive, quartz 40mm, stålarmband, datum, extralänk box samt ytterkartong , Sn: QNPT51PGU

Utrop: 1 700 kr

Mobiltelefon Apple Iphone SE ( 2D generationen) 64GB sn:F17DTCEPPLJQ, svart skalskydd i box utan laddare, fabriksåterstäld

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Armband Pansar S925 längd:ca20,5 bredd: ca 7mm

Utrop: 450 kr

Parti silver S800 114,8g

Utrop: 800 kr

Parti Silver S925 31,5g

300 kr

Utrop: 250 kr

Ring S925 Ø17½ 3,9g

125 kr

Utrop: 150 kr

Spelkonsol Playstation 4 slim 1 TB, 2 handkontroller dualshock, sn:02-27452575-1571815 i Kartong med 6 spel bla Need for Speed, Tekken 7

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Hörlurar Apple Airpods Max, Space gray sn:H0YFK37EP3W9, med laddsladd, fodral, box och manual

3 400 kr

Utrop: 2 600 kr

Laptop Macbook 2016 (early) 12" 8gb RAM, 256gb SSD, sn:C02RP27QGHT med laddare , Systemåterställd

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr