1 - 20 av 1 113
123...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2023

Klubbad för

Ring 23K 5,7g Ø16½, graverad, repig och naggad

Utrop: 3 800 kr

Ring 18K 4,3g Ø21¼, graverad, repig och naggad

Utrop: 2 300 kr

Ring 18K 3,4g Ø16, graverad, repig och naggad

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K 0,5g, höjd: 18mm, bredd: 6mm, droppe, ihålig

Utrop: 425 kr

Parti Guld 14K 2,9g, trasigt, med knutar, med vita stenar varav några saknas

Utrop: 1 200 kr

Armband Bismarck 18K 16,8g, längd: ca 18cm, bredd: 6mm, med berlocker varav en med vit sten, flertalet buckliga och defekta, med säkerhetskedja

Utrop: 8 800 kr

Kedja Venezia 18K 2,6g, längd: 39cm, bredd: 1mm

Utrop: 2 000 kr

Kedja Pansar 18K 2,9g, längd: 36,5cm, bredd: 1mm

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Hänge 18K 1g, höjd: 17mm, bredd: 12mm, med vit sten

Utrop: 425 kr

Hänge S830 0,4g, med imitationspärla Ø6mm, förgylld

Utrop: 50 kr

Ring 18K 9,2g Ø18¼, graverad, repig

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Kedja 18K 3,5g, längd: 40,5cm, bredd: 1-3mm, delvis flätad, defekta länkbitar

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge 9K 0,7g, höjd: 12mm, bredd: 8mm, med blå sten

Utrop: 150 kr

Parti Guld 18K 5,4g, trasiga kedjor, buckligt, defekt

Utrop: 2 800 kr

Armband Pansar 18K 2,2g, längd: 18,5cm, bredd: 2mm, manglad, saknar säkerhetskedja

Utrop: 1 200 kr

Hänge tvåfärgat 18K 3,7g, höjd: 38mm, bredd: 20mm, krucifix, ihåligt, buckligt, repigt

Utrop: 2 000 kr

Kedja Ankar 18K 14,9g, längd: 51,5cm, bredd: 4mm, ihålig

8 600 kr

Utrop: 10 400 kr

Enstensring vitguld 18K 5,4g Ø15¾, med diamant 1xca1,59ct enligt gravyr, något slipad kulett, år: 1973

43 000 kr

Utrop: 52 000 kr

Ring 23K 6,9g Ø21¾, mönstrad, graverad

Utrop: 4 600 kr

Ring 18K 5,3g Ø18¾, med röda stenar varav en saknas, graverad, repig

Utrop: 2 700 kr