721 - 735 av 735
1...353637 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 februari 2023

Klubbad för

Bestick 24 delar S830 1549,6g modell Rosenholm, (12 Matknivar 225mm blad i rostfritt, skaften fyllda, 12 Matgafflar 196mm)

5 700 kr

Utrop: 6 300 kr

Bestick 24 delar S830 1130,8g modell Rosenholm (12 Bordsknivar 197mm, blad i rostfritt, skaftet fyllt, 12 Bordsgafflar 176mm)

Utrop: 4 600 kr

Matskedar 12st S830 680,7g 198mm modell Rosenholm

3 700 kr

Utrop: 4 500 kr

Bordsskedar 12st S830 477,5g 182mm modell: Rosenholm

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

Mockaskedar 6st S830 45,0g 91mm modell Rosen

Utrop: 300 kr

Parti silver S830 117,3g, graverat

Utrop: 800 kr

Armband Bismarck 18K 18,3g längd: 19,5cm bredd: 7mm med kistlås

Utrop: 12 800 kr

Armband 14K 25,4g längd: 18cm bredd: 9mm med kistlås

8 900 kr

Utrop: 10 600 kr

Ring 18K tvåfärgad 6,0g

Ring 14K 7,4g Ø18¾ med diamanter 31xca0,01ct

Utrop: 3 300 kr

Armband X-länk med stav 18K 21,9g längd:19,5cm bredd: 15mm med kistlås

Utrop: 15 200 kr

Örhängen ett par Creoler med meandermönster 18K 8,3g Ø4cm

6 600 kr

Utrop: 7 400 kr

Ring 18K vitguld 15,8g Ø19¾ med diamanter 16xca0,02-0,03ct, inneslutningar, skadade, repor på ring

Utrop: 8 600 kr

Eiger, herrur 18K, 34mm, manuell, datum, med läderarmband, repig bakboett

Utrop: 6 000 kr

Akustisk gitarr med ljudhål, Hofner Red Sunburst, stålsträngad i mjukt fodral, små skador på kroppen. Ej visning

Utrop: 6 000 kr