1841 - 1855 av 1 855
1...919293 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 mars 2023

Klubbad för

Gitarr Yamaha FG-465, made in Taiwan, sn:71205241 små lackskador i mjukt fodral. Ej visning.

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Dator Lenova Idepad 3 Chromebook Ref:14IGL05, sn:PFZ4KcSQ, laddare och fodral

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Kedja 18K 23,8g längd: 41cm bredd: 8mm, skadade länkar

Armband 18K 11,8g längd: 19,5cm bredd: 6mm, skadade länkar

Ring 18K 4,8g Ø16½, skev

Ring 14K 8,6g Ø16, skev skena

Ring 18K 6,2g skev

Örhängen ett par 18K 7,1g höjd: 41mm bredd: 34mm

Vinglas 10st, Reijmyre, modell:slottet höjd:ca 16,5cm två med litet nagg vid fot, visas och hämtas på Sefina Dragarbrunnsgatan 53 Uppsala, betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

Parti guld 18K 18,3g, defekt

Parti guld 18K 7,1g udda, defekt

Parti guld 18K 12,3g

Samlarkniv dubbelkniv Rannanjärvi, skaft i masurbjörk/mässing, 155/205mm, slida i läder.Ej visning

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Samlarkniv Ove Wallin, blad av Eje Brodin, skaft i masurbjörk/renhorn, 185mm, slida i läder.Ej visning

2 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Samlarkniv Tapio Wirkkala, okänt material/mässing, blad i rostfritt stål, 217mm, slida i läder.Ej visning

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr