1 - 20 av 327
123...17 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 maj 2023

Klubbad för

VÄSKA, BALENCIAGA, rött skinn, guldfärgade beslag, 33x30x15 cm, axelrem.

3 700 kr

Utrop: 4 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Wallet on Chain, svart quiltat kaviarläder, guldfärgade beslag, 18x9x3 cm, hologrammärkt 24561404, år 2017-2018, avtagbar axelrem.

VÄSKA, CHANEL, Flap Bag, crèmefärgat quiltat linnetyg, silverfärgade beslag, 22,5x12x7 cm, hologrammärkt 12623524, dustbag, originalkartong.

Utrop: 18 000 kr

VÄSKA, MULBERRY, beige skinn, silverfärgade beslag, 30x26x12 cm, avtagbar axelrem, fläckar på foder, slitage.

Utrop: 2 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Babylone Galet PM, Mahina Monogram, beige läder, brunt läderhandtag, silverfärgade beslag, 26x29x 15 cm, avtagbar axelrem, dustbag, kvitto, år 2018, originalkartong, något slitna hörn, någon fläck.

Utrop: 16 000 kr

VÄSKA, DIOR, Small Lady Dior, Cannage, ljusrosa lammskinn, guldfärgade beslag, 20x17x8 cm, avtagbar axelrem med dekorationsnitar, märkt 01-BO 0192, år 2012, dustbag, bruksslitage.

22 000 kr

Utrop: 23 000 kr

VÄSKA, HERMÈS, Epsom Clic 16, rosa kalvskinn, palladiumpläterade beslag,16x14x2 cm, märkt A NN 009 DX. Excellent Condition.

Utrop: 18 000 kr

VÄSKA, CÉLINE, Luggage Bag, leopardmönster, mörkbrunt skinn, guldfärgade beslag, 30x31x16 cm, dustbag, slitage.

Utrop: 5 500 kr

Kläder Skor

SANDAL, CHANEL, beige läder, silverfärgade beslag, imitations pärlor, stl 40 C, märkt 0G34407, bruksslitage.

4 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Kläder Skor

PUMPS, FENDI, Peep To Pumps, brun canvas, stl 39, klack 12 cm, platå 3 cm.

1 500 kr

Utrop: 1 400 kr

Kläder Skor

SANDALETT, LOUIS VUITTON, beige lackskinn, guldfärgade beslag, stl 40, klack 9 cm, dustbag, originalkartong, papperspåse, bruksslitage.

Utrop: 1 500 kr

Kläder Skor

SKOR, UGG, benvit läder, stl 41, bruksslitage.

850 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, DOLCE & GABBANA, Siciliy, Smart Gloss, wallet on chain, svart, blått, vitt läder, guldfärgade beslag, 18x11 cm, spegel, avtagbar kedja, dustbag.

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, HERMÈS, Massai Canvas, Togo, svart tyg, guldfärgade beslag, 27x33x6 cm, bruksslitage.

Utrop: 6 300 kr

VÄSKA, CHANEL, Gabrielle Large Hobo, age calf, svart quiltat kalvskinn, silver samt guldfärgade beslag, 28x23x10 cm, hologrammärkt 25859011, dustbag, originalkartong. Very Good Condition.

33 000 kr

Utrop: 36 000 kr

VÄSKA, CHANEL, 2.55 Reissue Flap Bag Maxi, svart kalvskinn, 31x21x10 cm, hologrammärkt 13700101, kvitto, cert, dustbag, kartong, tillverkad 2009-2010.

Utrop: 50 000 kr

Kläder Stövlar

STÖVLETTER, CHANEL, blå mocka, klack i kork, stl 40½, klack 10 cm, skopåsar, kartong.

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, DOLCE & GABBANA, rosa läder, 20x10 cm, mynt, sedel, kort, cert, originalask.

950 kr

Utrop: 1 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Reissue Flap Bag, flat quiltat läder, silverfärgade beslag, 32x23x7 cm, hologrammärkt 6136007, år 2000-2002, dustbag, lagning vid axelremsfästet, slitage på hörnen.

13 000 kr

Utrop: 16 200 kr

SOLGLASÖGON, BOTTEGA VENETA, 183/S, 807, ED, 59 16, svarta bågar, svarta glas, putsduk, etui.

1 300 kr

Utrop: 650 kr