1 - 20 av 1 423
123...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2023

Klubbad för

Kedja Pansar 18K 5,6g längd: 59cm bredd: 1mm, av i länk

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Kedja Pansar 18K 44,5g längd: 51,5cm bredd: 7mm, ihålig

Utrop: 30 000 kr

Kedja Venezia 18K 17,9g, längd: 42cm bredd: 2mm

10 200 kr

Utrop: 12 200 kr

Nål 14K/S800 brv. 3,6g längd: 8cm, med röd sten och diamanter 2xca0,16ct

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 4,0g Ø17¾, repig

Utrop: 2 200 kr

Örhängen 18K tvåfärgade 3,1g med diamanter 12xca0,0075ct

Utrop: 2 600 kr

Kedja 18K 9,1g, längd: 44cm, bredd: 3,5mm

4 300 kr

Utrop: 4 900 kr

Ring 18K 4,3g Ø17¼, graverad, repig, naggad

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Hänge 18K 0,5g, höjd: 18mm, bredd: 9mm, fyrklöver

Utrop: 400 kr

Örhängen 14K brv 1,1g, med pärlor Ø4mm, en snurrebuss saknas

375 kr

Utrop: 275 kr

Hänge S925 4,0g, höjd: 25mm, bredd: 8mm, förgyllt

175 kr

Utrop: 150 kr

Armband 18K 4,4g, längd: 17,5cm, bredd: 3mm, manglad

2 800 kr

Utrop: 3 000 kr

Ring 18K 3,0g Ø15½, graverad, repig

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K 1,1g Ø16¾, med diamant ca0,005ct, skev

Utrop: 600 kr

Ring 18K 09g Ø15¾, med stenar, skev skena, repig

Utrop: 475 kr

Smycken Övrigt

Pusselring 18K 13,8g Ø19, tvåfärgad

Utrop: 7 400 kr

Kedja Pansar 18K 5,7g, längd: 43cm, bredd: 2mm

3 300 kr

Utrop: 4 000 kr

Armband 18K brv 4,5g, längd: 20cm bredd: 1-5mm, med pärlor Ø5mm

1 800 kr

Utrop: 1 600 kr

Armband X-länk 18K 11,7g, längd: 19cm bredd: 10mm

Utrop: 8 200 kr

Smycken Övrigt

Mynt 22K 3,5g Ø20mm

2 100 kr

Utrop: 2 200 kr