1041 - 1060 av 1 075
1...525354 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2023

Klubbad för

Hänge S925 brv 0,6g höjd: 18mm bredd: 12mm med stenar

Utrop: 50 kr

Hänge silver brv 1,3g höjd: 30mm med markasit och plastkula

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 2,5g höjd: 19mm bredd: 11mm

Utrop: 100 kr

Hänge 18K brv 0,9g bredd: 32mm med stenar

Utrop: 700 kr

Kedja Venezia 18K 1,3g 40cm bredd: 1mm med springring

Utrop: 900 kr

Hänge 18K brv 3g höjd: 38mm bredd: 23mm med stenar

Utrop: 2 300 kr

Parti guld 14K brv 18g graverat defekt med stenar och diamanter

6 000 kr

Utrop: 7 200 kr

CD spelare JVC RV-NB300DAB i nyskick .Bland de många funktionerna i detta ljudsystem finns en digital display. Du får 30 olika ljudinställningar med det här systemet. I kartong.Ej visning

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Kedja S925 114,7g längd: 53cm bredd:10mm med karbinhake

Utrop: 1 400 kr

Elektronik Musik

Högtalare JBL Charge 5. Vattentät portabel högtalare med bluetooth. Fantastiskt ljud med kraftfull bas. Fungerar även som powerbank för att ladda upp din telefon eller surfplatta. Med kabel, saknar adapter, bruksslitage

550 kr

Utrop: 550 kr

Anders Zorn (1860-1920), grafiskt blad, motiv 10/12 från mappsamlingen 1926 storlek 44 x 29 cm. Självporträtt fuktskadad, ram saknas.

125 kr

Utrop: 300 kr

Parti silver S830 49,6g

Utrop: 300 kr

Digitalkamera Nikon D5000 snr:6357637 2st objektiv varav en Nikon DX AF-S nikor 18-105mm 1:3,5-5,6G ED snr:33056071 och en Sigma DG 70-300mm 1:4-5,6 snr:12828813. 2st batterier, laddare och motljusskydd i kameraväska, brukslitage

1 400 kr

Utrop: 800 kr

Anders Zorn (1860-1920), 3st grafiska blad storlek 44 x 29 cm, motiv 2/12, 5/12 och 7/12 från mappsamlingen 1926 fuktskadade utan ram

300 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon Ray Ban by Bausch & Lomb vintage modell: W0969 Vuas bredd:12,6cm längd på skalmarna 11cm stämplar finns på båda glasen på näsbågens insida är det graverat B&L RAY-BAN U.S.A med fodral lite smårepor bruksslitage

300 kr

Utrop: 125 kr

Anders Zorn (1860-1920), 4st grafiska blad, storlek 44 x 29 cm motiv 1/12 , 12/12, ?/12 och 4/12 från mappsamlingen 1926 fuktskadade utan ram

425 kr

Utrop: 800 kr

Figurin "Beata" Lisa Larsson, Gustavsberg, höjd: 9cm

2 600 kr

Utrop: 1 100 kr

Elektronik Musik

BT högtalare Merskal Mtune S2 40W med laddare i kartong

500 kr

Utrop: 600 kr

Laptop HP 745 G5 win 10 8Gb RAM 128SSD Ryzen 5 pro 2500 snr 5cg55265h6 med laddare repigt chassi

1 900 kr

Utrop: 1 100 kr

Klockor Facit

Armbandsur Facit quartz liten sekundvisare 40mm läderarmband nyskick

175 kr

Utrop: 125 kr