2221 - 2240 av 2 242
1...111112113 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 oktober 2023

Klubbad för

Jan Gissberg, litografi numrerad 1/100, 45x35cm, Visas ej på kaplans, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala, betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 700 kr

Utrop: 700 kr

Jan Gissberg, litografi numrerad 1/100, 45x35cm, Visas ej på Kaplans, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala, betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 700 kr

Utrop: 700 kr

Utrop: 700 kr

Utrop: 700 kr

Utrop: 700 kr

Väska Marc Jacobs modell: Workwear, svart läder guldfärgade beslag, 38x24x15cm, axelrem och dustbag

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr

Luftrenare, mi Air Puriffier 100-240V mod: AC-M9-AA, visas ej på Kaplans, visas och hämtas på Dragarbrunnsgatan 53 i Uppsala, betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning

Utrop: 550 kr

Parti guld 18K 2,1g gravyr

Utrop: 1 200 kr

Klockor Victorinox

Victorinox, Maverick, herrur, 43mm, stål, quartz, datum, safirglas, sn:210209771, ref:241605, stålarmband, bruksslitage

Utrop: 2 300 kr

Parti silver S830 963,2g gravyr, defekt

Utrop: 6 400 kr

Parti silver S830 829,9g defekt

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Väska Longchamp, svart nylon med läderdetaljer, 33x22x14cm ihopvikbar

700 kr

Utrop: 550 kr

Ljudkort, Roland Studio Capture 16x10 UA-1610 sn:Z2D2155, USB 20, 192kHz, 24 bit, audio interface, med strömkabel

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr

Parti silver S830 521,2g, blad i rostfritt stål

Utrop: 3 000 kr

Bordsknivar 6st S830 449,9g längd: 205mm, modell: Chippendale, blad i rostfritt stål

Utrop: 1 100 kr

Bordsskedar 6st S830 260,8g längd: 180mm modell: Chippendale

Utrop: 1 700 kr

Armband defekt S925 34,6g

225 kr

Utrop: 275 kr

Parti Silver S830 263,2

Utrop: 1 700 kr