61 - 80 av 399
1...345...20 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 december 2023

Klubbad för

SOLGLASÖGON, RAY BAN, RB 3138, TOP BAR, 003/61, 63 15, silverfärgade bågar, vita glas, putsduk, etui.

Utrop: 350 kr

SOLGLASÖGON, RAY BAN, Aviator, LO205, 58 14, guldfärgade bågar, putsduk, etui.

Utrop: 550 kr

SOLGLASÖGON, CELINE, 41078/S, NIBA6, 51 22, bruna, vinröda bågar, bruna glas.

700 kr

Utrop: 750 kr

Kläder Skor

SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, peep toe platform, ljusbrunt skinn, stl 40, klack 15 cm, platå 3 cm, liten skada på klackar.

Utrop: 750 kr

SOLGLASÖGON, HENRI LLOYD, Barbel2, HL46, 54 15, svarta bågar, svarta glas, putsduk, etui.

Utrop: 550 kr

SOLGLASÖGON, EK EMMANUELLE KHANH 8080, 16, svarta bågar, gula glas, fodral.

Utrop: 550 kr

CHRISTIAN DIOR, SOLGLASÖGON, Dior Signature S2U, 10A0 *3 5413 140Rx WA, TF 30959965, svarta bågar, svart glas, guldfärgade detaljer, putsduk, etui, kartong, made in Italy, bruksslitage, små repor på bågarna, en liten guldfärgad metalldetalj saknas på bågarna.

Utrop: 1 800 kr

VÄSKA, COSCI, rosa präglat skinn, 37x24 cm, dustbag, missfärgad, slitage.

Utrop: 550 kr

VÄSKA, CHLOÉ, Chloé Paraty medium, färgen Rock brunt läder, guldfärgade beslag, 37x25x15 cm, dustbag.

2 900 kr

Utrop: 3 000 kr

VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, Sofia Bag, svart läder, silverfärgade beslag, 36x22x14 cm, avtagbar axelrem, dustbag.

3 300 kr

Utrop: 3 500 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, monogram, mörkblått tyg, mörkblått läderhandtag, 38x24x16 cm, bruksslitage.

800 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, VALENTINO. svart läder, svarta nitar, 19x14x6 cm, bruksslitage.

5 600 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, MULBERRY, Mini Lily, Oak, brunt läder, guldfärgade beslag, 14x11x5 cm, dustbag, kartong.

Utrop: 2 600 kr

MIDJEVÄSKA, GUCCI, Belt Bag, GG supreme canvas, svart läder, 25x13 cm, märkt 450946, kvitto, dustbag, kartong.

Utrop: 5 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram tyg, guldfärgade beslag, 20x10 cm, mynt, sedel, kort, märkt CA2172, år 2012, dustbag, kartong, bruksslitage.

Utrop: 1 300 kr

VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Mini Pouch, Intrecciato, färgen Thunder grå lammskinn, 22x13x5 cm, dustbag, bruksslitage.

Utrop: 10 500 kr

VÄSKA, STELLA MCCARTNEY, Falabella Bag, svart tyg, silverfärgade beslag, 26x28 cm, bruksslitage.

2 700 kr

Utrop: 2 800 kr

BROSCH, CHRISTIAN DIOR, vintage, guldfärgad metall, längd 11 cm, vikt 9 g, märkt Chr.Dior.

Utrop: 900 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, GUCCI, Interlocking GG, beige canvas, läder, guldfärgad spänne, längd 85 cm, märkt Gucci, made in Italy 114876 1766 85 34, bruksslitage, repigt spänne.

700 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, LOUIS VUITTON, Monogram Shine, 47% silk, 26% viskos, 17% ull, 10% polyester, 140x140 cm, svart, silver, några tråddragningar.

3 200 kr

Utrop: 2 800 kr