1 - 20 av 399
123...20 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 23 januari

Klubbad för

ARMBAND, Ti Sento Milano, sterlingsilver, cubic zirkonia, två löstagbara öglor, maxlängd ca 20 cm, vikt 40,8 g.

550 kr

Utrop: 500 kr

ARMBAND, gulmetall, pansarlänk, längd 20 cm, vikt 20,8 g.

Utrop: 175 kr

ARMBAND, gulmetall, pansarlänk, längd 18 cm, vikt 2,8 g.

Utrop: 175 kr

BROSCH, silver 835, markasiter, cabuchonslipad ametist, mått ca 45,0 x 40,0 mm, vikt 11,2 g.

700 kr

Utrop: 200 kr

Smycken Medaljong

MEDALJONG MED KEDJA, Lotta Djossou Paris, sterlingsilver, mått ca 45,0 x 40,0 mm, öppningsbar, fast kedja 70 cm, vikt 42,5 g.

350 kr

Utrop: 400 kr

Smycken Medaljong

MEDALJONG MED KEDJA, Lotta Djossou Paris, sterlingsilver, mått ca 54,0 x 23,0 mm, fast kedja 86 cm, vikt 27,1 g.

Utrop: 400 kr

PÄRLCOLLIER, Ti Sento Milano, imitationspärlor, lås i sterlingsilver, längd 37-47 cm.

Utrop: 350 kr

PÄRLCOLLIER, Ti Sento Milano, imitationspärlor, lås i sterlingsilver, längd 42 cm.

300 kr

Utrop: 350 kr

BROSCH, silver 830, stämplad A. Rylén, 1955, mått 40,0 x 37,0 mm, vikt 9,3 g.

150 kr

Utrop: 200 kr

ARMBAND, förgyllt sterlingsilver, pansarlänk, längd 19 cm, vikt 23,3 g.

550 kr

Utrop: 350 kr

HÄNGE MED KEDJA, Ti Sento Milano, sterlingsilver, glas s.k. "chatoyant glass", hängets höjd ca 28,0 mm inklusive ögla, kedja 42 cm, vikt 11,8 g.

Utrop: 400 kr

Accessoarer Tändare

TÄNDARE, ST DUPONT, guldfärgad metall, Refnr C8CD80, 5x3,5 cm, ej funktionstestad.

HÄNGE MED KEDJA, Ti Sento Milano, sterlingsilver, glas s.k. "chatoyant glass" och cubic zirkonia, hängets höjd ca 27,0 mm inklusive ögla, kedja 42 cm, vikt 16,9 g.

Utrop: 400 kr

HÄNGE MED KEDJA, Ti Sento Milano, sterlingsilver, glas och cubic zirkonia, hängets höjd ca 26,0 mm inklusive ögla, kedja 42-45 cm, vikt 17,3 g.

Utrop: 400 kr

Smycken Medaljong

MEDALJONG MED KEDJA, Lotta Djossou Paris, sterlingsilver, mått ca 40,0 mm, öppningsbar, fast kedja 80 cm, vikt 48,3 g.

350 kr

Utrop: 400 kr

COLLIER, sterlingsilver, längd 48 cm, vikt 40,5 g.

Utrop: 450 kr

COLLIER, sterlingsilver, motiv med blomma, längd ca 80 cm, vikt 19,2 g.

500 kr

Utrop: 225 kr

COLLIER, sterlingsilver, pansarlänk, längd 55 cm, vikt 31 g.

400 kr

Utrop: 450 kr

COLLIER, sterlingsilver, oxiderad kejsarlänk, längd 50 cm, vikt 17 g.

Utrop: 400 kr

COLLIER, sterlingsilver, kullänk, bredd 5 mm, längd 50 cm, vikt 28,7 g.

Utrop: 450 kr