1 - 20 av 229
123...12 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 januari

Klubbad för

Kläder Hattar

KEPS, HERMÈS, Casquette Nevada Cheval au Trait, beige, 100% ull, palladimpläterade detaljer, stl 59, kvitto, köpt 2021, dustbag, made in France.

2 400 kr

Utrop: 2 600 kr

VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, vinröd, lackskinn, guldfärgade beslag, 20x12x5,5 cm, kvitto, dustbag.

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Kläder Skor

SKOR, SALVATORE FERRAGAMO, Varina Ballet Flat, svart läder, guldfärgad spänne, stl 37, dustbag, bruksslitage.

1 600 kr

Utrop: 600 kr

Kläder Skor

SKOR, JIMMY CHOO, röd, präglat läder, guldfärgad spänne, gummi sula, stl 36, dustbag, bruksslitage.

850 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Weekender Beaubourg MM, Damier Ebene, guldfärgade beslag, 50x24x30 cm, märkt DU1151. år 2011, kvitto från 2011, dustbag, bruksslitage.

Utrop: 5 500 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, HERMÈS, 100% cashmere, 140x32 cm, brun, benvit, dustbag.

Utrop: 3 700 kr

Accessoarer Paraplyer

PARAPLY, BURBERRY, rutigt, nylon, längd 89 cm, trähandtag.

1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRY, 100% ull, 70x168 cm, rutig, benvit, brun, beige, ett hål, en lagning.

Utrop: 1 700 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CHANEL, svart läder, 11,5x10 cm, hologrammärkt 7670252, år 2001-2003, kort, mynt, sedel, skadad knapp.

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, CELINE, Weeked Bag, vintage, canvas, brunt läder, guldfärgade beslag, 50x33x23 cm, slitage på hörnen.

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Kläder Stövlar

STÖVLAR, AQUAZZURA, svart mocka, stl 37½, klack 9 cm.

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, MIU MIU, sneakers, vinröd mocka, vita stenar, stl 37½.

800 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, JIMMY CHOO, marinblå mocka, stl 36, klack 9 cm, skopåse.

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTTON, Keepall 50, monogram canvas, 50x32x25 cm, märkt VI 1900, år 1990, bruksslitage.

Utrop: 5 500 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRYS, 100% cashmere, 31x128 cm, rutig, grön, vit, brun.

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr

Accessoarer Övrigt

KUDDE, HERMÈS, I Thaque Pillow, 90% ull, 10% cashmere, 50x50 cm, benvit, beige, brun, dustbag.

Utrop: 4 500 kr

RING, HERMÈS, Chaine dancre Enchainee, silver 925/1000, stl 54, ask, påse.

2 600 kr

Utrop: 2 200 kr

Kläder Skor

SKOR, ALEXANDER WANG, brun mocka, stl 36, klack 4,5 cm.

Utrop: 900 kr

VÄSKA, DOLCE & GABBANA, Sicily, vitt läder, blommor, silverfärgade beslag, 25x21x10 cm, avtagbar axelrem, dustbag, små fläckar.

Utrop: 10 000 kr

PORTFOLIO, BALENCIAGA, grått skinn, silverfärgade beslag, 35x24 cm.

Utrop: 1 800 kr