21 - 40 av 577
123...29 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 9 juli

Klubbad för

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, hjärta, cz, längd 45 cm, vikt 2,0 g.

Utrop: 250 kr

RING, 14K guld, blå samt vita stenar, stl 15,75 mm, vikt 2,6 g.

Utrop: 1 500 kr

Silver Soppslev

SLEV, silver, längd 13 cm, vikt 19,3 g, något skev i skaftet.

Utrop: 150 kr

RING, 835 silver, bergskristall, stl 16,5 mm, svenska importstämplar, vikt 8,4 g.

475 kr

Utrop: 175 kr

SMYCKESET, sterlingsilver, hänge med kedja, örhänge, ankarlänk, längd 36-41 cm, ballerinaskor, strass, stift, vikt 1,7 g.

Utrop: 250 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, röd jade, höjd 29 mm, längd 60 cm, vikt 6,7 g.

325 kr

Utrop: 375 kr

BROSCH, motiv av ros, gulmetall, mått 36 x 30 mm.

Utrop: 175 kr

RING, förgyllt stål, malakit, bredd 14 mm, justerbar,

175 kr

Utrop: 200 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, dalmatinjaspis, höjd 59 mm, längd 50 cm, vikt 18,9 g.

Utrop: 500 kr

ÖRHÄNGEN, fjärilar, roséguldsförgyllt sterlingsilver, höjd 11 mm, vikt 0,9 g, stift.

Utrop: 350 kr

ARMRING, roséguldspläterad metall, rosenkvarts, bredd 1-10 mm, öppningsbar, inre diameter 62 mm.

Utrop: 300 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, syntetisk opal, höjd 25 mm, vikt 1,5 g, krokar.

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, trollslända, förgyllt sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 14 mm, längd 45 cm, vikt 1,3 g.

Utrop: 250 kr

RING, förgyllt stål, malakit, turkos, kvarts, bredd 16 mm, justerbar.

225 kr

Utrop: 225 kr

HÄNGE MED KEDJA, brons, glas, höjd 36 mm, längd 70 cm.

Utrop: 275 kr

RING, blommor, förgyllt stål, emalj, bredd 35 mm, justerbar.

300 kr

Utrop: 200 kr

ARMBAND, förgyllt sterlingsilver, granater, cubic zirkoner, bredd 7 mm, längd 16-19 cm, vikt 8,5 g.

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, ametist, bredd 9 mm, vikt 1,2 g, stift.

Utrop: 175 kr

ARMBAND, ametist, bredd 8 mm, elastiskt.

150 kr

Utrop: 175 kr

COLLIER, sterlingsilver, akvamarin, höjd 17 mm, bredd 19 mm, längd 48 cm, vikt 5,3 g.

475 kr

Utrop: 500 kr