21 - 40 av 566
123...29 Gå till

Realtidsauktion | Allmänna – Tisdag 23 juli

Aktuell budnivå

ÖRHÄNGEN, enhörningar, sterlingsilver, höjd 35 mm, vikt 8,0 g, krokar.

350 kr

Utrop: 400 kr

Lägg bud

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, hjärtslipad topas, cubic zirkon, ormlänk, höjd 17 mm, längd 40 cm, vikt 4,6 g.

350 kr

Utrop: 375 kr

Lägg bud

HÄNGE, sterlingsilver, lapis lazuli, topas, höjd 41 mm, vikt 9,7 g.

Inga bud

Utrop: 700 kr

Lägg bud

BROSCH, myra, gulmetall, plast, bredd 75 mm, vikt 9,6 g.

Inga bud

Utrop: 150 kr

Lägg bud

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, cubic zirkoner, höjd 31 mm, längd 40-44 cm, vikt 3,3 g.

Inga bud

Utrop: 375 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, roséförgyllt sterlingsilver, granater, höjd 25 mm, vikt 1,4 g, stift.

Inga bud

Utrop: 450 kr

Lägg bud

RING, roséförgyllt sterlingsilver, rosenkvarts, bredd 4 mm, stl 17,0 mm, vikt 0,6 g.

Inga bud

Utrop: 275 kr

Lägg bud

COLLIER, sterlingsilver, bärnsten, bredd 11 mm, längd 47-50 cm, vikt 9,0 g.

Inga bud

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, syntetisk opal, bredd 8 mm, stl 16,25 mm, vikt 1,3 g.

Inga bud

Utrop: 225 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, säkerhetsnålar, oxiderat sterlingsilver, höjd 28 mm, vikt 1,2 g.

300 kr

Utrop: 350 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, cubic zirkoner, bredd 8 mm, vikt 1,0 g, stift.

Inga bud

Utrop: 175 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, förgyllt sterlingsilver, peridot, rodolit, iolit, höjd 13 mm, vikt 2,9 g, stift.

Inga bud

Utrop: 1 200 kr

Lägg bud

Glas Karaffer

REIJMYRE, shaker, sprängglas med crackeleringsteknik, Björn Trägårdh, 1900-talets andra hälft, höjd 24 cm.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

Glas Karaffer

REIJMYRE, is-hink, sprängglas med crackeleringsteknik, Björn Trägårdh, 1900-talets andra hälft, höjd 12 cm.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

Glas Bruksglas

REIJMYRE, 4 x cocktailglas, sprängglas med crackeleringsteknik, Björn Trägårdh, 1900-talets andra hälft, höjd 7,5 cm, några glas med nagg.

Inga bud

Utrop: 450 kr

Lägg bud

Glas Bruksglas

Inga bud

Utrop: 450 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, svarta cz, stift, vikt 1,5 g.

Inga bud

Utrop: 225 kr

Lägg bud

Glas Skålar

ANNA VON LIPA, "Freja", skål, glas, multifärgad, höjd 7 cm, diameter 10 cm.

Inga bud

Utrop: 225 kr

Lägg bud

PIERRE DÁRGENT, örhängen, sterlingsilver, ametist, längd 2,0 cm, stift, vikt 6,3 g.

Inga bud

Utrop: 500 kr

Lägg bud

ARMBAND, Sev Sevad, läder, spets, bredd 30 mm, längd 17-19 cm.

Inga bud

Utrop: 225 kr

Lägg bud