21 - 40 av 271
123...14 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 september 2025

Klubbad för
Accessoarer, SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, i auktion: Fashionabla – Torsdag 11 september 2025

SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Z0203U, 58 15, E0111, silverfärgade beslag, bågar i vitt, blått läder, blåa glas, repiga, bruksslitage.

1 400 kr

Utrop: 650 kr

Accessoarer, BÄLTE, MOSCHINO, i auktion: Fashionabla – Torsdag 11 september 2025

Accessoarer Bälten

BÄLTE, MOSCHINO, svart läder, guldfärgade beslag, längd 63-75 cm, bredd 3,5 cm.

425 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer, BÄLTE, GUCCI, i auktion: Fashionabla – Torsdag 11 september 2025

Accessoarer Bälten

BÄLTE, GUCCI, rött lackläder, svartfärgat spänne, stl 75, bredd 2 cm, repor, bruksslitage.

700 kr

Utrop: 750 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, GUCCI, GG monogram, brunt läder, svartfärgat spänne, stl 80, bredd 3 cm, repor, bruksslitage.

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer, AXELREM, LOUIS VUITTON, i auktion: Fashionabla – Torsdag 11 september 2025

Accessoarer Övrigt

AXELREM, LOUIS VUITTON, ljusbrunt läder, guldfärgade beslag, längd ca 84-114 cm, bredd ca 1 cm.

Utrop: 1 500 kr

Accessoarer, VÄSKA, LOUIS VUITTON, i auktion: Fashionabla – Torsdag 11 september 2025

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Vernis Mott, beige lack läder, guldfärgade beslag, 17x18x5 cm, märkt TH1011, år 2001, bruksslitage.

3 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer, BÄLTE, LOUIS VUITTON, i auktion: Fashionabla – Torsdag 11 september 2025

Accessoarer Bälten

BÄLTE, LOUIS VUITTON, Damier Ebene, brunt läder, guldfärgad LV logo, storlek 85, bredd 3 cm, bruksslitage.

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, LOUIS VUITTON, vinröd patent monogram, brunt läder, guldfärgad LV logo, storlek 85, bredd 3 cm, bruksslitage.

850 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer, PLÅNBOK, GUCCI, i auktion: Fashionabla – Torsdag 11 september 2025

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, GUCCI, GG, turkost läder, 19x11 cm, guldfärgade beslag, 12 kort, mynt, dragkedja, bruksslitage.

Utrop: 1 300 kr

Accessoarer, VÄSKA, GUCCI, i auktion: Fashionabla – Torsdag 11 september 2025

VÄSKA, GUCCI, The Interlocking G crossbody bag, GG, turkost läder, guldfärgade beslag, kedja, 28x19,5x9 cm, dustbag.

Utrop: 8 000 kr

Accessoarer, VÄSKA, JIMMY CHOO, i auktion: Fashionabla – Torsdag 11 september 2025

VÄSKA, JIMMY CHOO, Varenne, svart läder, guldfärgade beslag, 26x19x8 cm, repig, bruksslitage.

2 900 kr

Utrop: 3 300 kr

VÄSKA, GUCCI, svart patent lack, guldfärgade beslag, 39x31x17,5 cm, slitage på hörn, bruksslitage.

5 000 kr

Utrop: 5 500 kr

Accessoarer, VÄSKA, CHANEL, i auktion: Fashionabla – Torsdag 11 september 2025

VÄSKA, CHANEL, Backpack, svart quiltat kaviarläder, guldfärgade beslag, 23x26x7 cm, hologrammärkt 27034844, år 2019, tag, cert, dustbag.

Utrop: 32 000 kr

VÄSKA, CHANEL, beige quiltat läder, guldfärgade beslag, 23x18x6 cm, hologrammärkt 3417287, år 1994-1996, cert, dustbag.

Utrop: 31 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Pallas, monogram canvas, rött läder, guldfärgade beslag, 21x13x4 cm, märkt GI3127, år 2017, avtagbar axelrem, kartong, bruksslitage.

10 200 kr

Utrop: 5 000 kr

Accessoarer, VÄSKA, BURBERRY, i auktion: Fashionabla – Torsdag 11 september 2025

VÄSKA, BURBERRY, orange skinn, guldfärgade beslag, 35x21 cm, slitage på hörn.

Utrop: 2 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Vernis benvitt monogram, guldfärgade beslag, 28x21 cm, märkt CA0095, år 2005, dustbag, bruksslitage.

Utrop: 2 200 kr

Accessoarer, RESVÄSKA, BOTTEGA VENETA, i auktion: Fashionabla – Torsdag 11 september 2025

RESVÄSKA, BOTTEGA VENETA, svart flätat läder, svarta beslag, 36x50x20 cm, medföljande skyddsfodral, en dragtapp är borta.

9 000 kr

Utrop: 9 900 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy 35, Damier Ebene canvas, guldfärgade beslag, 35x23x19 cm, märkt RI1144, år 2014, kvittokopia från 2014, bruksslitage.

Utrop: 6 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Eva Chain Bag, monogam canvas, guldfärgade beslag, 25x13x4 cm, märkt MB4166, år 2016, kvittokopia från 2016, avtagbar axelrem, bruksslitage.

Utrop: 8 000 kr