Laddar...

Aktivera zoom-läge

Smycken - TIFFANY & CO, ring - View 1
Smycken - TIFFANY & CO, ring - View 2
Smycken - TIFFANY & CO, ring - View 3
Smycken - TIFFANY & CO, ring - View 4
Smycken - TIFFANY & CO, ring - View 5
Smycken - TIFFANY & CO, ring - View 6
Smycken - TIFFANY & CO, ring - View 7

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 15

Varunr: 2 048 300

Smycken

Ring

TIFFANY & CO, ring, 18K guld/platina, briljantslipade diamanter ca 0,60 ctv, Jean Schlumberger, 1970-tal, Franska kontrollstämplar, stl 17,75 mm, vikt 17,4 g.

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.