Laddar...

Aktivera zoom-läge

Smycken - ARMBAND, 18K tvåfärgat guld - View 1
Smycken - ARMBAND, 18K tvåfärgat guld - View 2
Smycken - ARMBAND, 18K tvåfärgat guld - View 3
Smycken - ARMBAND, 18K tvåfärgat guld - View 4
Smycken - ARMBAND, 18K tvåfärgat guld - View 5

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 14

Varunr: 2 048 305

Smycken

Armband

ARMBAND, 18K tvåfärgat guld, Frankrike 1940-tal, bredd 24 mm, längd 18,5 cm, vikt 94,3 g, säkerhetskedja, små bucklor.

79 000 kr

Klubbad till budgivare: 69034

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.