2026-01-19 19:50
Laddar...
Aktivera zoom-läge
| Klubbas i Stockholm | |
| Auktionsstart | 2025-11-29 13:00 |
| Visning startar | 2025-11-26 10:00 |
| Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
| Bud | Buddatum | Tid | Kund |
| 79 000 kr | 2025-11-29 | 13:25:12 | 69034 |
| 78 000 kr | 2025-11-29 | 13:25:08 | 217986 |
| 77 000 kr | 2025-11-29 | 13:24:47 | 69034 |
| 76 000 kr | 2025-11-29 | 12:52:42 | 217986 |
| 75 000 kr | 2025-10-30 | 21:24:21 | 71053 |
| 74 000 kr | 2025-10-15 | 13:13:45 | 217986 |
| 73 000 kr | 2025-10-30 | 21:24:10 | 71053 |
| 72 000 kr | 2025-10-15 | 13:13:45 | 217986 |
| 72 000 kr | 2025-10-12 | 10:43:05 | 217986 |
| 71 000 kr | 2025-10-14 | 09:33:24 | 166714 |
| 70 000 kr | 2025-10-12 | 10:43:05 | 217986 |
| 70 000 kr | 2025-10-06 | 07:14:42 | 217986 |
Auktionsnr: 14
Varunr: 2 048 305
Smycken
Armband
ARMBAND, 18K tvåfärgat guld, Frankrike 1940-tal, bredd 24 mm, längd 18,5 cm, vikt 94,3 g, säkerhetskedja, små bucklor.
79 000 kr
Klubbad till budgivare: 69034 |
Valuta |
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.