2026-01-19 19:48
Laddar...
Aktivera zoom-läge
| Klubbas i Stockholm | |
| Auktionsstart | 2025-11-29 13:00 |
| Visning startar | 2025-11-26 10:00 |
| Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Auktionsnr: 3
Varunr: 2 048 337
Smycken
Enstensring
ENSTENSRING, 18K guld, gammalslipad diamant 3,11 ct, W(H)/VS2, HRD report 250000196956, Kaplans Safir, Stockholm 2025, stl 16,25 mm, vikt 4,8 g, diamanten har nagg och naturaler vid rondisten.
155 000 kr
Klubbad till budgivare: 33164 |
Valuta |
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.