Laddar...

Aktivera zoom-läge

Smycken - ENSTENSRING, 18K guld - View 1
Smycken - ENSTENSRING, 18K guld - View 2
Smycken - ENSTENSRING, 18K guld - View 3
Smycken - ENSTENSRING, 18K guld - View 4
Smycken - ENSTENSRING, 18K guld - View 5
Smycken - ENSTENSRING, 18K guld - View 6
Smycken - ENSTENSRING, 18K guld - View 7
Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
155 000 kr 2025-11-29 11:22:00 33164
150 000 kr 2025-11-05 14:42:36 178675

Auktionsnr: 3

Varunr: 2 048 337

Smycken

Enstensring

ENSTENSRING, 18K guld, gammalslipad diamant 3,11 ct, W(H)/VS2, HRD report 250000196956, Kaplans Safir, Stockholm 2025, stl 16,25 mm, vikt 4,8 g, diamanten har nagg och naturaler vid rondisten.

155 000 kr

Klubbad till budgivare: 33164

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.