2026-01-19 19:54
Laddar...
Aktivera zoom-läge
| Klubbas i Stockholm | |
| Auktionsstart | 2025-11-29 13:00 |
| Visning startar | 2025-11-26 10:00 |
| Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
| Bud | Buddatum | Tid | Kund |
| 75 000 kr | 2025-11-29 | 12:50:02 | 23089 |
| 74 000 kr | 2025-11-29 | 12:32:25 | 160942 |
| 73 000 kr | 2025-11-28 | 23:08:37 | 253254 |
| 72 000 kr | 2025-11-27 | 08:16:19 | 160942 |
| 72 000 kr | 2025-11-28 | 23:08:19 | 253254 |
| 67 000 kr | 2025-11-27 | 08:16:19 | 160942 |
| 66 000 kr | 2025-11-27 | 07:58:36 | 35466 |
| 65 000 kr | 2025-09-30 | 17:05:40 | 160942 |
| 65 000 kr | 2025-11-07 | 08:32:38 | 35466 |
| 64 000 kr | 2025-09-30 | 17:05:40 | 160942 |
| 63 000 kr | 2025-09-28 | 16:49:23 | 35466 |
| 62 000 kr | 2025-09-27 | 10:35:36 | 148822 |
| 61 000 kr | 2025-09-27 | 10:35:36 | 148822 |
| 60 000 kr | 2025-09-28 | 16:48:34 | 35466 |
| 59 000 kr | 2025-09-27 | 10:35:36 | 148822 |
| 58 000 kr | 2025-09-28 | 16:48:18 | 35466 |
| 56 000 kr | 2025-09-27 | 10:35:36 | 148822 |
| 55 000 kr | 2025-09-28 | 16:48:08 | 35466 |
| 54 000 kr | 2025-09-27 | 10:35:36 | 148822 |
| 53 000 kr | 2025-09-28 | 16:47:39 | 35466 |
| 52 000 kr | 2025-09-27 | 10:35:36 | 148822 |
| 51 000 kr | 2025-09-28 | 16:47:21 | 35466 |
| 50 000 kr | 2025-09-27 | 10:35:36 | 148822 |
| 49 000 kr | 2025-09-28 | 16:46:52 | 35466 |
| 48 000 kr | 2025-09-27 | 10:35:36 | 148822 |
| 47 000 kr | 2025-09-28 | 16:46:39 | 35466 |
| 46 000 kr | 2025-09-27 | 10:35:36 | 148822 |
| 46 000 kr | 2025-09-27 | 10:25:23 | 148822 |
| 45 000 kr | 2025-09-25 | 22:08:23 | 35466 |
Auktionsnr: 4
Varunr: 2 048 339
Smycken
Ring
RING, 18K guld/platina, gammalslipade diamanter ca 4,00 ctv, varav mittstenen ca 1,39 ct, ca TW-TCa(G-K)/VS-P, stl 18,75 mm, vikt 5,3 g, enstaka diamanter med skador och nagg vid rondisten.
75 000 kr
Klubbad till budgivare: 23089 |
Valuta |
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.