Aktivera zoom-läge
| Klubbas i Stockholm | |
| Auktionsstart | 2025-11-29 13:00 |
| Visning startar | 2025-11-26 10:00 |
| Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Auktionsnr: 6
Varunr: 2 048 341
Smycken
Enstensörhängen
ENSTENSÖRHÄNGEN, platina, briljantslipade diamanter 5,45 ctv, TCr-Cr(I-J)/VVS2-VS1, Frankrike, 1900-talets mitt, vikt 4,0 g, skruvmekanismer i 18K vitguld, diamanterna har små kulettfasetter och små inverterade naturaler, ena diamanten har små repor på bordet och andra har små nagg vid rondisten.
170 000 kr
Klubbad till budgivare: 45818 |
Valuta |
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.