Laddar...

Aktivera zoom-läge

Smycken - ENSTENSÖRHÄNGEN, platina - View 1
Smycken - ENSTENSÖRHÄNGEN, platina - View 2
Smycken - ENSTENSÖRHÄNGEN, platina - View 3
Smycken - ENSTENSÖRHÄNGEN, platina - View 4
Play

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 6

Varunr: 2 048 341

Smycken

Enstensörhängen

ENSTENSÖRHÄNGEN, platina, briljantslipade diamanter 5,45 ctv, TCr-Cr(I-J)/VVS2-VS1, Frankrike, 1900-talets mitt, vikt 4,0 g, skruvmekanismer i 18K vitguld, diamanterna har små kulettfasetter och små inverterade naturaler, ena diamanten har små repor på bordet och andra har små nagg vid rondisten.

170 000 kr

Klubbad till budgivare: 45818

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.