Aktivera zoom-läge
| Klubbas i Stockholm | |
| Auktionsstart | 2025-11-29 13:00 |
| Visning startar | 2025-11-26 10:00 |
| Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
| Bud | Buddatum | Tid | Kund |
| 31 000 kr | 2025-11-28 | 16:17:52 | 226029 |
| 30 500 kr | 2025-11-29 | 13:12:15 | 225522 |
| 30 000 kr | 2025-11-28 | 16:17:52 | 226029 |
| 29 500 kr | 2025-11-29 | 13:12:01 | 225522 |
| 29 000 kr | 2025-11-28 | 16:17:52 | 226029 |
| 28 500 kr | 2025-11-29 | 13:11:50 | 225522 |
| 28 000 kr | 2025-11-28 | 16:17:52 | 226029 |
| 27 500 kr | 2025-11-29 | 13:11:42 | 225522 |
| 27 000 kr | 2025-11-28 | 16:17:52 | 226029 |
| 26 500 kr | 2025-11-29 | 13:11:32 | 225522 |
| 26 000 kr | 2025-11-28 | 16:17:52 | 226029 |
| 25 500 kr | 2025-11-28 | 21:26:24 | 6807 |
| 25 000 kr | 2025-11-28 | 16:17:52 | 226029 |
| 25 000 kr | 2025-11-28 | 16:13:42 | 226029 |
Auktionsnr: 8
Varunr: 2 048 347
Smycken
Armband
ARMBAND, 14K guld/platina/palladium, kuddslipad obehandlad safir ca 2,50 ct, gammal- och äldre åttkantslipade diamanter ca 1,20 ctv, antik, tidigt 1900-tal, längd 18 cm, vikt 10,8 g, saknar säkerhetskedja, safiren har nagg och slitna fasettkanter, enstaka diamanter har nagg och skador.
31 000 kr
Klubbad till budgivare: 226029 |
Valuta |
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.