Laddar...

Aktivera zoom-läge

Smycken - ARMBAND, platina - View 1
Smycken - ARMBAND, platina - View 2
Smycken - ARMBAND, platina - View 3
Smycken - ARMBAND, platina - View 4
Smycken - ARMBAND, platina - View 5
Smycken - ARMBAND, platina - View 6

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 22

Varunr: 2 048 368

Smycken

Armband

ARMBAND, platina, gammal-, äldre briljant- och åttkantslipade diamanter ca 4,75 ctv, Art Deco, 1930-tal, längd 18 cm, vikt 19,1 g, enstaka diamanter har nagg, etui.

68 000 kr

Klubbad till budgivare: 50564

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.