2026-01-19 21:21
Laddar...
Aktivera zoom-läge
| Klubbas i Stockholm | |
| Auktionsstart | 2025-11-29 13:00 |
| Visning startar | 2025-11-26 10:00 |
| Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Auktionsnr: 24
Varunr: 2 048 370
Smycken
Brosch
BROSCH/HÄNGE, platina, baguette-, trapets- och briljantslipade diamanter ca 6,50 ctv, ca R-Cr/VS-P, franska kontrollstämplar, 1950/60-tal, mått 46x43 mm, vikt 22,2 g, lagningar, en klo saknas, enstaka diamanter har nagg.
Denna vara finns nu i vår butik Se vara i butik |
Valuta |
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.