Laddar...

Aktivera zoom-läge

Smycken - BROSCH/HÄNGE, platina - View 1
Smycken - BROSCH/HÄNGE, platina - View 2
Smycken - BROSCH/HÄNGE, platina - View 3
Smycken - BROSCH/HÄNGE, platina - View 4
Play

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 24

Varunr: 2 048 370

Smycken

Brosch

BROSCH/HÄNGE, platina, baguette-, trapets- och briljantslipade diamanter ca 6,50 ctv, ca R-Cr/VS-P, franska kontrollstämplar, 1950/60-tal, mått 46x43 mm, vikt 22,2 g, lagningar, en klo saknas, enstaka diamanter har nagg.

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.