Laddar...

Aktivera zoom-läge

Smycken - BROSCH, 18K guld/silver - View 1
Smycken - BROSCH, 18K guld/silver - View 2
Smycken - BROSCH, 18K guld/silver - View 3
Smycken - BROSCH, 18K guld/silver - View 4
Smycken - BROSCH, 18K guld/silver - View 5

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 27

Varunr: 2 048 374

Smycken

Brosch

BROSCH, 18K guld/silver, 5 gammalslipade diamanter ca 4,00 ctv, ca TW-TCa(G-K)/VS2-SI2, antik- och gammalslipade diamanter ca 2,50 ctv, antik, Frankrike, sent 1800-tal, mått 45x45 mm, vikt 15,9 g, några diamanter har nagg och naturaler, etui.

77 000 kr

Klubbad till budgivare: 233772

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.