2026-01-19 21:20
Laddar...
Aktivera zoom-läge
| Klubbas i Stockholm | |
| Auktionsstart | 2025-11-29 13:00 |
| Visning startar | 2025-11-26 10:00 |
| Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
| Bud | Buddatum | Tid | Kund |
| 77 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:56 | 233772 |
| 76 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:55 | Spade |
| 75 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:53 | 233772 |
| 74 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:52 | Spade |
| 73 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:50 | 233772 |
| 72 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:48 | Spade |
| 71 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:46 | 233772 |
| 70 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:44 | Spade |
| 69 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:42 | 233772 |
| 68 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:41 | Spade |
| 67 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:39 | 233772 |
| 66 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:37 | Spade |
| 65 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:35 | 233772 |
| 64 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:34 | Spade |
| 63 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:32 | 233772 |
| 62 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:30 | Spade |
| 61 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:28 | 233772 |
| 60 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:27 | Spade |
| 59 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:24 | 233772 |
| 58 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:23 | Spade |
| 57 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:20 | 233772 |
| 56 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:19 | Spade |
| 55 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:17 | 233772 |
| 54 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:16 | Spade |
| 53 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:13 | 233772 |
| 52 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:12 | Spade |
| 51 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:09 | 233772 |
| 50 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:07 | Spade |
| 49 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:04 | 233772 |
| 48 000 kr | 2025-11-29 | 13:38:02 | Spade |
| 47 000 kr | 2025-11-29 | 13:37:48 | 233772 |
Auktionsnr: 27
Varunr: 2 048 374
Smycken
Brosch
BROSCH, 18K guld/silver, 5 gammalslipade diamanter ca 4,00 ctv, ca TW-TCa(G-K)/VS2-SI2, antik- och gammalslipade diamanter ca 2,50 ctv, antik, Frankrike, sent 1800-tal, mått 45x45 mm, vikt 15,9 g, några diamanter har nagg och naturaler, etui.
77 000 kr
Klubbad till budgivare: 233772 |
Valuta |
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.