Laddar...

Aktivera zoom-läge

Smycken - TIFFANY & CO, örhängen - View 1
Smycken - TIFFANY & CO, örhängen - View 2
Smycken - TIFFANY & CO, örhängen - View 3
Smycken - TIFFANY & CO, örhängen - View 4
Smycken - TIFFANY & CO, örhängen - View 5
Smycken - TIFFANY & CO, örhängen - View 6

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 30

Varunr: 2 048 377

Smycken

Örhängen

TIFFANY & CO, örhängen, 18K guld, safirer, 1970-tal, serienr 20439, höjd 25 mm, vikt 20,9 g, clips, några safirer har nagg och skador, originaletui.

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.