Laddar...

Aktivera zoom-läge

Smycken - BROSCH, 18K vitguld - View 1
Smycken - BROSCH, 18K vitguld - View 2
Smycken - BROSCH, 18K vitguld - View 3
Smycken - BROSCH, 18K vitguld - View 4

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
27 000 kr 2025-11-29 11:04:50 183304

Auktionsnr: 36

Varunr: 2 048 380

Smycken

Brosch

BROSCH, 18K vitguld, briljantslipad diamant ca 1,30 ct, ca Light brown/VS1, 3 behandlade diamanter ca 1,00 ctv, diamanter i olika slipningar ca 5,50 ctv, ca TW-Cr/VVS-VS, mått 50x40 mm, vikt 15,7 g, enstaka diamant har skador och nagg.

27 000 kr

Klubbad till budgivare: 183304

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.