Laddar...

Aktivera zoom-läge

Smycken - PÄRLCOLLIER, orientaliska pärlor 3,6-7,1 mm - View 1
Smycken - PÄRLCOLLIER, orientaliska pärlor 3,6-7,1 mm - View 2
Smycken - PÄRLCOLLIER, orientaliska pärlor 3,6-7,1 mm - View 3
Smycken - PÄRLCOLLIER, orientaliska pärlor 3,6-7,1 mm - View 4
Smycken - PÄRLCOLLIER, orientaliska pärlor 3,6-7,1 mm - View 5

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 80

Varunr: 2 050 563

Smycken

Pärlcollier

PÄRLCOLLIER, orientaliska pärlor 3,6-7,1 mm, doserade, GCS report 5785-4039, lås i silver och 14K guld med gammal- och rosenslipade diamanter, antik, tidigt 1900-tal, längd 45 cm, vikt 13,4 g, tio extra pärlor medföljer.

45 000 kr

Klubbad till budgivare: 272955

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.