2026-01-19 23:13
Laddar...
Aktivera zoom-läge
| Klubbas i Stockholm | |
| Auktionsstart | 2025-11-29 13:00 |
| Visning startar | 2025-11-26 10:00 |
| Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
| Bud | Buddatum | Tid | Kund |
| 45 000 kr | 2025-11-29 | 14:32:10 | 272955 |
| 44 000 kr | 2025-11-29 | 14:32:04 | Spade |
| 43 000 kr | 2025-11-29 | 14:31:46 | Spade |
| 42 000 kr | 2025-11-29 | 14:31:37 | Spade |
| 41 000 kr | 2025-11-29 | 14:31:30 | Spade |
| 40 000 kr | 2025-11-29 | 14:31:20 | Spade |
| 39 500 kr | 2025-11-29 | 14:31:04 | Spade |
| 39 000 kr | 2025-11-29 | 14:30:58 | Spade |
| 38 500 kr | 2025-11-29 | 14:30:41 | Spade |
| 38 000 kr | 2025-11-29 | 14:30:37 | Spade |
| 37 500 kr | 2025-11-29 | 14:30:30 | Spade |
| 37 000 kr | 2025-11-29 | 14:30:23 | Spade |
| 36 500 kr | 2025-11-29 | 14:30:11 | Spade |
| 36 000 kr | 2025-11-29 | 14:30:06 | Spade |
| 35 500 kr | 2025-11-29 | 14:29:59 | Spade |
| 35 000 kr | 2025-11-29 | 14:29:51 | Spade |
| 34 500 kr | 2025-11-29 | 14:29:45 | Spade |
| 34 000 kr | 2025-11-29 | 14:29:36 | Spade |
| 33 500 kr | 2025-11-29 | 14:29:28 | Spade |
| 33 000 kr | 2025-11-29 | 14:29:20 | Spade |
| 32 500 kr | 2025-11-29 | 14:29:12 | Spade |
| 32 000 kr | 2025-11-29 | 14:28:59 | Spade |
| 31 500 kr | 2025-11-29 | 14:28:52 | Spade |
| 31 000 kr | 2025-11-29 | 14:28:46 | Spade |
| 30 500 kr | 2025-11-29 | 14:28:35 | Spade |
| 30 000 kr | 2025-11-29 | 14:28:30 | Spade |
| 29 500 kr | 2025-11-29 | 14:28:24 | Spade |
| 29 000 kr | 2025-11-29 | 14:28:19 | Spade |
| 28 500 kr | 2025-11-29 | 14:28:13 | Spade |
| 28 000 kr | 2025-11-29 | 14:28:08 | Spade |
| 27 500 kr | 2025-11-29 | 14:27:58 | Spade |
| 27 000 kr | 2025-11-29 | 14:27:51 | Spade |
| 26 500 kr | 2025-11-29 | 14:27:42 | Spade |
| 26 000 kr | 2025-11-29 | 14:27:17 | Spade |
| 25 500 kr | 2025-11-29 | 14:27:11 | Spade |
| 25 000 kr | 2025-11-29 | 14:26:58 | Spade |
Auktionsnr: 80
Varunr: 2 050 563
Smycken
Pärlcollier
PÄRLCOLLIER, orientaliska pärlor 3,6-7,1 mm, doserade, GCS report 5785-4039, lås i silver och 14K guld med gammal- och rosenslipade diamanter, antik, tidigt 1900-tal, längd 45 cm, vikt 13,4 g, tio extra pärlor medföljer.
45 000 kr
Klubbad till budgivare: 272955 |
Valuta |
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.