2026-01-20 00:46
Laddar...
Aktivera zoom-läge
| Klubbas i Stockholm | |
| Auktionsstart | 2025-11-29 13:00 |
| Visning startar | 2025-11-26 10:00 |
| Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Auktionsnr: 82
Varunr: 2 051 018
Smycken
Ring
RING, platina/18K guld, sockertoppslipad smaragd ca 0,80 ct, äldre åttkantslipade diamanter ca 0,70 ctv, antik, tidigt 1900-tal, stl 16,5 mm, vikt 5,3 g, slitage, smaragden har nagg och inneslutningar som når ytan, några diamanter har nagg, etui.
13 000 kr
Klubbad till budgivare: 201504 |
Valuta |
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.