Laddar...

Aktivera zoom-läge

Smycken - RING, platina/18K guld - View 1
Smycken - RING, platina/18K guld - View 2
Smycken - RING, platina/18K guld - View 3
Smycken - RING, platina/18K guld - View 4
Smycken - RING, platina/18K guld - View 5
Smycken - RING, platina/18K guld - View 6

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund
13 000 kr 2025-11-29 11:13:18 201504

Auktionsnr: 82

Varunr: 2 051 018

Smycken

Ring

RING, platina/18K guld, sockertoppslipad smaragd ca 0,80 ct, äldre åttkantslipade diamanter ca 0,70 ctv, antik, tidigt 1900-tal, stl 16,5 mm, vikt 5,3 g, slitage, smaragden har nagg och inneslutningar som når ytan, några diamanter har nagg, etui.

13 000 kr

Klubbad till budgivare: 201504

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.